bDYIWjTp
War Thunder ikona

War Thunder1.75.0.124

Strona głównaWindowsGryRPG i MMOWar Thunder
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

War Thunder to sieciowa, wojenna gra MMO przedstawiająca walki samolotów (i nie tylko) z rozbudowanym systemem strategii oraz awansu. Gra powstała z myślą o wielbicielach podniebnych starć z wykorzystaniem klasycznych maszyn latających z czasów II Wojny Światowej.

bDYIWjTr

Tytuł oprócz opcji walki w sieci oferuje wciągający tryb dla samotnego gracza, który może przystąpić do bitwy niestandardowej i włączyć się do losowej konfrontacji prowadząc walkę samodzielnie z mocno zazwyczaj zróżnicowaną eskadrą przeciwników co dodatkowo uatrakcyjnia prowadzoną rozgrywkę.

W War Thunder głównym zadaniem gracza jest nieustanne powiększanie zasobów finansowych („Srebrne lwy”) oraz zwiększanie poziomu swojego doświadczenia wraz z rangą. Dzięki uzyskanym profitom, będącym efektem wygranych potyczek, ulepszamy i dozbrajamy swój samolot w taki sposób, by w jak najlepiej radził sobie w kolejnych pojedynkach. Twórcy projektu szczycą się wysokim realizmem odwzorowania wszystkich z wielu dostępnych samolotów będących odpowiednikami prawdziwych maszyn wyprodukowanych w tamtych czasach przez USA, Wielką Brytanię, ZSRR, Japonię i Niemcy. Z niezwykłą starannością przedstawiono ich kokpity, oręże oraz wiele innych detali włącznie z odgłosami silników i całego otoczenia zewnętrznego. Na dużą uwagę zasługuje również bardzo realistyczny system zniszczeń.

Dzięki wbudowanemu edytorowi misji możemy rozegrać partię na dowolnie wybrany przez siebie sposób. Istnieje także możliwość swobodnego polatania w wybranym środowisku celem sprawdzenia oraz przetestowania możliwości wybranego samolotu. Spore możliwości ustawienia kamer dają również dużą dowolność prowadzenia rozgrywki – jest widok z kokpitu, z tyłu maszyny, ze stanowiska karabiniera czy nawet na rzucaną bombę.

War Thunder to niewątpliwie gratka dla wszystkich fanów gier lotniczych stanowiąca połączenie MMO z elementami symulatora czy RTS. Dużo aspektów historycznych, realizm prowadzonych bitew, możliwość współzawodnictwa z innymi graczami, systematyczna rozbudowa własnego arsenału oraz awanse powodują, że gra potrafi wciągnąć i przypaść do gustu nie tylko entuzjastom historii z czasów II Wojny Światowej.

Uwaga!

 • W celu uzyskania właściwego pliku gry należy wpierw zarejestrować się(http://warthunder.com/en/registration/) na stronie projektu, a następnie pobrać specjalny menadżer pobierania i instalacji gry.

Tytuł znajduje się aktualnie w fazie otwartych betatestów jednak w trakcie rozgrywki nie natknęliśmy się na żadne poważne uchybienia wpływające negatywnie na wrażenia z gry.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.811 ocen
Liczba pobrań2 613
Data aktualizacji25 mar 2018
Rozmiar pliku5700.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
War Thunder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYIWjTW
bDYIWjUn