Warcraft: Orcs & Humans i Warcraft II na GOG.com. Blizzard w końcu się zgodził! #quiz

Warcraft: Orcs & Humans i Warcraft II na GOG.com. Blizzard w końcu się zgodził! #quiz

Warcraft: Orcs & Humans i Warcraft II dostępne na GOG.com
Warcraft: Orcs & Humans i Warcraft II dostępne na GOG.com
28.03.2019 19:19, aktualizacja: 29.03.2019 13:08

Platforma GOG.com, sprzedająca gry bez DRM, kolejny raz dokonała czegoś, co wielu uważało za niemożliwe. W sklepie możemy kupić dwie kultowe gry: Warcraft: Orcs & Humans i Warcraft II Battle.net Edition z dodatkiem Beyond the Dark Portal. Za niewielkie pieniądze można odświeżyć sobie tytuły, które dały początek całkiem nowego świata fantasy.

Remasterów nie będzie…

Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że Blizzard zamierza odświeżyć świetne gry strategiczne w czasie rzeczywistym z rodziny Warcraft. Najpopularniejsza część serii, Warcraft III, doczekała się odnowionej wersji Reforged, ale o jedynce i dwójce słuch na jakiś czas zaginął.

Już myśleliśmy, że musimy zadowolić się karcianką Hearthstone – niezłą, ale jednak bardziej nastawioną na zarobek niż na strategię.

…ale i tak jest super!

Wersję Warcraft: Orcs & Humans dostępną na GOG.com zoptymalizowano tak, aby działała na współczesnych systemach operacyjnych. Zagramy w nią na Windowsie i na Macach bez żadnego kombinowania.

Gracze, którzy kupią Warcraft II, otrzymają dwie wersje, działające tylko na Windowsie. Pierwsza jest wzbogacona o obsługę wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości i tryb wieloosobowy w sieci lokalnej, a druga to wersja klasyczna ze swojego okresu, z oryginalną grafiką SVGA i dobieraniem graczy z pierwotnej wersji serwisu sieciowego Battle.net.

Jest co świętować. Z tej okazji przygotowałam dla was kolejny quiz (a jeśli to wciąż za mało, przypominam o quizie o Heroes of Might & Magic III).

[quiz=aae1ba9e-5716-4239-86e7-337a33138061|Warcraft: Orcs & Humans. Jak dobrze znasz kultowy RTS?|cover]Warcraft: Orcs & Humans miała ogromny wpływ na historię gatunku RTS. Jak dobrze znasz jej historię?[/quiz]Na koniec cennik. Gry można kupić osobno lub w zestawie. Pierwsza część kosztuje 19,99 zł. Warcraft II można mieć za 34,99 zł i zagrać po sieci! W cenie 51,99 zł można też kupić Warcraft Bundle zawierający obie gry, i to bez zabezpieczeń DRM.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)