r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hearthstone Heroes of Warcraft 10.2.23321

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Hearthstone: Heroes of Warcraft to gra karciana osadzona w świecie Warcarft. Po premierze i sukcesie na komputery PC (Windows oraz OS X) Blizzard zdecydował się także na wydanie edycji na iOS i Androida, w tym specjalnie przygotowanej wersji na smartfony.

Hearthstone: Heroes of Warcraft przypomina najpopularniejszą z karcianek, czyli Magic: The Gathering. Jednak sama rozgrywka różni się w wielu miejscach, przez co gra jest o wiele łatwiejsza do opanowania dla nowych graczy. Przygodę rozpoczynamy od wyboru jednego z 9 bohaterów świata Warcaraft. Każdy z nich dysponuje innym atakiem specjalnym oraz zestawem indywidualnych jednostek (kart).

W poznaniu bohaterów pomaga tryb rozgrywki przeciw komputerowi, odblokowujemy wtedy podstawowe karty i uczymy się zasad walki. W nagrodę otrzymujemy też punkty, które możemy przeznaczyć na zakup nowych zestawów. To one będą głównym miejscem zdobywania nowych kart. Oczywiście całość możemy przyśpieszyć i za zestawy zapłacić realną gotówką.

Poza trybem rywalizacji z komputerem (w tym specjalnie przygotowane i dodatkowo płatne przygody), istotą zabawy są pojedynki z żywym przeciwnikiem. W zależności od wybranego trybu rywalizujemy swoją talią, albo talią przygotowaną z losowych kart tuż przed rozpoczęciem walki. System doboru przeciwników dopasowuje ich do naszego poziomu, bądź też rangi (tryb rankingowy).

To właśnie ten element, jak i balans kart wymagają ciągłych szlifów ze strony Blizzarda. Tak aby żaden z 9 bohaterów nie miał zbyt wielkie przewagi nad pozostałymi. Dzięki dostępności na wiele urządzeń i popularności marki, o każdej porze dnia i nocy bez problemu można znaleźć graczy chętnych do pojedynku. Grafiki i muzyka, w niczym nie odbiegają od wersji PC, a zapewne wielu graczy doceni polską wersję językową. Gra dostępna jest za darmo i jeżeli jesteśmy cierpliwi, pozwala zdobywać nowe karty bez inwestowania dodatkowych środków.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Hearthstone, Eclipse, Cthulhu, DreamWorks COLOR i Painter – najciekawsze programy tygodnia

17
20.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji. W tym tygodniu przedstawiam głównie programy znane w odpowiednich kręgach, które zostały w naszej bazie zaktualizowane, pierwszy raz niekoniecznie darmowe. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Cthulhu Virtual Pet H.P. Lovecraft, który ma w Redakcji kilku miłośników, obchodziłby dziś 126 urodziny, więc zacznę od gry z Cthulhu w roli głównej. Cthulhu Virtual Pet to bardzo przyjemny „wirtualny Przedwieczny” dla Androida. Podobnie jak w innych…

Liga Odkrywców czeka już na fanów gry Hearthstone: Heroes of Warcraft

7
13.11.2015  •  Paweł Piskurewicz

To był obfity rok dla miłośników karcianki od Blizzarda. Na przestrzeni ostatni miesięcy otrzymali oni nowy tryb gry, dodatek Wielki Turniej , sporo drobnych zmian w samej grze w tym nowe zadania, a także w przeciwieństwie do poprzedniego roku aż dwie przygody Czarną Górę i debiutującą dziś w nocy Ligę Odkrywców. Różni się ona nieco od wcześniejszych przygód. Widać to już przy samej zapowiedzi i terminie wydania. Poprzednie ogłaszano na sporo czasu przed premierą, powoli dawkując nowe informacje. Tym razem od zapowiedzi, która nastąpiła na ostatnim BlizzConie nie minęło nawet siedem…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 03.01.2016 19:07

Spokojnie działa na 5", ja gram na Huawei P8 i śmiga aż miło

morqeo   4 #1 17.12.2014 11:44

6 cali... Na prawde? :/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.