Watch Dogs na PC za darmo przez tydzień

Watch Dogs na PC za darmo przez tydzień

Watch Dogs na PC za darmo przez tydzień
06.11.2017 22:16

Mija rok od premiery drugiej części Watch Dogs. O trzeciej na razie nic nie wiadomo, ale byśmy nie zapomnieli o serii, Ubisoft rozdaje oryginalną grę Watch Dogs z 2014 za darmo. Można ją zdobyć przez tydzień, od 17:00 7 listopada do 13 listopada.

Promocja obejmuje tylko wersję na PC. Grę można zdobyć za darmo za pośrednictwem platformy Uplay, korzystając ze strony promocyjnej. Gracze muszą jedynie mieć konto na platformie. Choć odnośnik kieruje do części serwisu z wersjami próbnymi, zdobędziemy na zawsze dostęp do pełnej wersji gry.

Watch Dogs Exposed Trailer - E3 2013

Watch Dogs to osadzona w Chicago gra, w której wcielamy się w hakera mającego dostęp do praktycznie każdego urządzenia elektronicznego w mieście. Aiden Pierce może złamać i kontrolować przeróżne systemy, od smartfonów innych postaci, przez światła drogowe, po sieć elektryczną całego miasta. Choć fabuła gry nie zostawia wyraźnych wspomnień, krytycy doceniają Watch Dogs za mechanikę hackowania i tryb dla wielu graczy, w którym można włamywać się do rozgrywek innych osób.

Mam też ciekawą wiadomość dla miłośników Assassin's Creed. Ubisoft potwierdził, że gry są osadzone w tym samym uniwersum, ale ich akcja toczy się w zupełnie innym czasie. Warto zwracać uwagę na drobiazgi, jak wzmianki o postaciach z jednej gry w drugiej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)