WindowsNarzędziaArchiwizacja danychWD Backup
WD Backup ikona

WD Backup1.9.7268

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WD Backup to darmowe oprogramowanie dla użytkowników dysków twardych wyprodukowanych przez firmę Western Digital.

Chcąc uchronić się przed utratą cennych plików, warto sporządzić kopię zapasową. Backup może dotyczyć wybranych dokumentów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by w ten sposób zabezpieczyć cały system operacyjny Windows i przywrócić go do działania w razie potrzeby (np. gdy dysk twardy odmówi posłuszeństwa). Lustrzane odbicie komputera pozwala dodatkowo na zachowanie wszystkich plików (włącznie z systemem oraz zainstalowanymi programami).

WD Backup nie jest programem trudnym w obsłudze, co oznacza, że z przygotowaniem backupu danych poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy. Kopię zapasową można sporządzić "ręcznie" w dowolnej chwili albo też przygotowywać ją regularnie w sposób automatyczny zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań806
Data aktualizacji22 sty 2020
Rozmiar pliku7.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WD Backup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)