WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweWD Drive Utilities
WD Drive Utilities ikona

WD Drive Utilities 2.0.0.76

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

WD Drive Utilities to darmowe oprogramowanie dla użytkowników dysków twardych wyprodukowanych przez firmę Western Digital.

Narzędzie oferuje możliwość zarządzania dyskami WD, jak również pozwala na ich konfigurowanie. Z poziomu głównego okna aplikacji możemy przeprowadzić diagnostykę urządzenia, o ile zajdzie taka konieczność (np. w trakcie nieprawidłowego działania posiadanego HDD). Korzystając z WD Drive Utilities zarejestrujemy dysk na oficjalnej stronie producenta.

WD Drive Utilities pozwala na formatowanie dysku lub poszczególnych, uprzednio stworzonych partycji; dzięki niemu możemy też zarządzać RAID-em. Wszystko to bez konieczności dysponowania specjalistyczną wiedzą. Aplikacja jest prosta w obsłudze i intuicyjna.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 563
Data aktualizacji25 sie 2020
Rozmiar pliku16.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WD Drive Utilities ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)