bDYlOoGd
WD SSD Dashboard ikona

WD SSD Dashboard3.2.2.9

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

WD SSD Dashboard to bezpłatne narzędzie, które stworzone zostało w celu optymalizacji i diagnostyki dysków SSD wyprodukowanych przez firmę Western Digital.

bDYlOoGf

Program pozwala nam na podgląd danych o urządzeniu w technologi S.M.A.R.T, a także diagnostykę nośnika danych i przewidywanie ewentualnej jego awarii. Oferuje on funkcje aktualizacji oprogramowania firmware, trwałego kasowania danych (np. w razie sprzedaży dysku SSD), a także dostępu do wielu szczegółowych informacji - m.in. pojemność, utworzone woluminy, temperatura, szybkość interfejsu oraz przypuszczalny okres eksploatacji.

Wśród opcji odpowiedzialnych za wydajność dysku znajdziemy pomiar wydajności - prędkość transferu (MB/s (megabajty na sekundę) i transfer IOPS (liczba operacji I/O na sekundę)). Z poziomu WD SSD Dashboard możliwe jest aktywowanie w systemie Windows funkcji TRIM, która zwalnia pamięć na dysku SSD, która była używana przez usunięte pliki.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
WD SSD Dashboard 3.2.2.9wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań1 726
Data aktualizacji15 gru 2020
Rozmiar pliku3.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WD SSD Dashboard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYlOoGK
bDYlOoHb