We wtorek polska wersja Acronis True Image Home 2010

We wtorek polska wersja Acronis True Image Home 2010

Kuba Pawlak
07.01.2010 16:50

Podczas konferencji "Acronis True Image Home 2010 PL", w której uczystniliśmy, udało nam się uzyskać informacje na temat terminu udostępniania polskiej wersji językowej tego niezywkle popularnego narzędzia do tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych. Wszystkich użytkowników aplikacji z pewnością ucieszy informacja, że polska wersja programu trafi na półki sklepowe już 12 stycznia, a jego sugerowana cena to 160 zł.

W skrócie Acronis True Image to narzędzie umozliwiające tworzenie obrazów dysków twardych, wybranych partycji lub plików i folderów. Program oferuje dwa rodzaje tworzenia obrazów. Standardowy, umożliwia tworzenie obrazów całych dysków twardych, wraz z systemami operacyjnymi, aplikacjami, ustawieniami użytkownika i wszystkimi danymi. W przypadku utraty całości lub części danych możliwe jest przywracanie stanu komputera bez konieczności ponownej instalacji systemu operacyjnego. Ponadto program pozwala na tworzenie i przywracanie obrazów indywidualnych plików i folderów, takich jak folder Moje Dokumenty lub określony plik. Program udostępnia wszechstronnego kreatora umożliwiającego wykonywanie wszystkich etapów tworzenia obrazu. Najnowsza wersja aplikacji współpracuje z Windows 7, zawiera także zupełnie nowe funkcje (m.in. Nonstop Backup). Szerzej o nowościach wprowadzonych w edycji 2010 można przeczytać na stronie producenta.

Podczas internetowej wideotransmisji Dariusz Jarecki, Country Manager Acronis Polska oraz Marcin Bańka z ITXON, firmy będącej głównym dystrybutorem Acronis w Polsce, zaprezentowali najważniejsze funkcje aplikacji na żywo. Uczestnicy konferencji nie tylko mogli oglądać prezentację praktycznego wykorzystania programu, ale mogli również zabrać aktywny udział w dyskusji.

Testową wersję Acronis True Image 2010 Home, póki co w wersji angielskiej, można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Archiwizacja danych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)