Według twórców dopracowany Fallout 4 otrzymał pierwszą aktualizację

Według twórców dopracowany Fallout 4 otrzymał pierwszą aktualizację

24.11.2015 13:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bethesda określiła posiadającego multum błędów Fallouta 4 swą najbardziej dopracowaną grą. Co ciekawe, przy okazji twórcy zapowiedzieli pierwszą dużą aktualizację, która ma przynieść poprawki do tego „dopracowanego dzieła”. Na Steamie właśnie pojawiła się ów aktualizacja, obecnie dostępna jest w wersji beta.

Pierwszy patch (wersja 1.2.33) do Fallouta 4 przynosi między innymi możliwość przypisywania klawiszy klawiatury numerycznej. Twórcy skupili się również na poprawieniu optymalizacji, skupiając się na stabilności produktu. Wyeliminowano również inne błędy, także te utrudniające lub uniemożliwiające ukończenie wybranych misji. Listę wprowadzonych zmian znajdziecie tutaj.

Obraz

W celu zainstalowaniu nowej aktualizacji musimy zalogować się do na nasze konto Steam, poszukać w naszej bibliotece Fallouta 4, kliknąć prawym przyciskiem myszy i przejść do ustawień. W opcjach musimy zaznaczyć, ze chcemy korzystać z aktualizacji beta. Należy pamiętać, że mamy do czynienia z patchem będącym jeszcze w fazie testów, więc robimy to na własną odpowiedzialność.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)