Weekend na testowanie aplikacji rozrywkowych Xbox Live

Weekend na testowanie aplikacji rozrywkowych Xbox Live

18.04.2012 13:37

Na Xbox LIVE zapowiedziana została ciekawa promocja, która pozwoli użytkownikom darmowych kont cieszyć się rozrywką tak samo, jak mogą to robić posiadacze płatnych kont Gold.

Liczba użytkowników aplikacji typowo telewizyjnych, filmowych i muzycznych na konsolach Xbox Live dramatycznie wzrosła w ciągu ostatnich miesięcy. Największy wpływ na to miało podpisanie umów z ponad 40 dostawcami treści, na mocy których materiały ze stacji telewizyjnych, muzyka i odcinki seriali są dostępne z poziomu konsoli (oczywiście zależnie od kraju) oraz wprowadzenie nowego interfejsu konsoli, który na kafelkach eksponuje multimedia. Microsoft na tym nie poprzestaje i zrobi wszystko, aby kolejni posiadacze konsol Xbox 360 spędzali jeszcze więcej czasu korzystając z tych urządzeń.

Na zachętę do inwestycji w konto Xbox LIVE Gold Microsoft zorganizował na całym świecie weekendową akcję promocyjną, podczas której posiadacze darmowych kont mogą skorzystać z aplikacji normalnie dla nich niedostępnych. W Polsce będzie to możliwe w dniach 20-23 kwietnia, choć trzeba przyznać, że oferta w naszym kraju jest marna w porównaniu do Stanów Zjednoczonych, gdzie można oglądać filmy i seriale z kilku stacji telewizyjnych i „wypożyczalni”, kupować muzykę czy oglądać sport na żywo. Na polskich konsolach można będzie przetestować klienty Facebooka i Twittera, oraz odtwarzacze YouTube i DailyMotion.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)