Weź udział w testach pralki Samsung AddWash i zostań jej właścicielem #prasówka

Weź udział w testach pralki Samsung AddWash i zostań jej właścicielem #prasówka03.03.2016 12:17
Weź udział w testach pralki Samsung AddWash i zostań jej właścicielem #prasówka
Łukasz Maślanka

W ponad 90 proc. europejskich domów domownicy przypominają sobie o wypraniu dodatkowych ubrań, gdy pralka już działa. Samsung opracował rewolucyjne rozwiązanie tego problemu – pralkę AddWash. Dzięki niej można dodać zapomniane lub pilnie potrzebne do wyprania rzeczy w trakcie pracy urządzenia. Już teraz można zgłosić się do testowania urządzenia, a przy tym wygrać atrakcyjne nagrody.

Pralka Samsung WW8500 AddWash może sprawić, że prowadzenie gospodarstwa domowego będzie znacznie łatwiejsze i mniej stresujące. W górnej części głównych drzwi urządzenia umieszczono dodatkowe drzwiczki, które pozwalają na dodanie zapomnianych lub pilnie potrzebnych do wyprania rzeczy – a także dodatkowej porcji detergentu lub środka do płukania tkanin – w dowolnym momencie cyklu prania. Dzięki temu unikniemy sytuacji, gdy na przykład zapomnieliśmy wrzucić do pralki skarpetkę czy strój sportowy dziecka potrzebny na trening piłki nożnej.

350173633962076097

Samsung zaprasza do przetestowania urządzenia i otrzymania tytułu ambasadora marki Samsung. Spośród osób, które prześlą zgłoszenia, zostanie wybranych dziesięciu laureatów, którzy przetestują pralkę AddWash i staną się jej właścicielami. Po dwóch tygodniach testów zostanie wybranych trzech ambasadorów marki Samsung. Wezmą oni udział w profesjonalnych filmach reklamowych, które powstaną przy pomocy ekipy z kanału telewizyjnego Discovery Channel oraz blogerów. Otrzymają też najnowszy smartfon Samsung Galaxy S7, tak by w pełni mogli wykorzystywać możliwości pralki AddWash.

Szczegóły akcji, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.addwash.pl.

Aplikację Samsung Smart Home, która pozwala sterować urządzeniami domowymi od Samsunga (w tym pralką AddWash), znajdziecie w naszej bazie programów: Android, iOS.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)