WhatsApp na Windows z nową funkcją. Ułatwi wysyłanie zdjęć

WhatsApp na Windows z nową funkcją. Ułatwi wysyłanie zdjęć

WhatsApp na PC
WhatsApp na PC
Źródło zdjęć: © GETTY | Bloomberg
06.06.2023 07:50

W wersji beta aplikacji WhatsApp na komputery z systemem Windows udostępniono nową funkcję. Wysyłanie zdjęć w takiej formie, jaką sobie wymarzyliśmy, będzie od teraz łatwiejsze.

W serwisie wabetainfo.com pojawiły się informacje na temat nadchodzących zmian w aplikacji WhatsApp na Windows. W wersji beta, którą oznaczono numerem 2.2321.3.0, użytkownicy otrzymają funkcję kadrowania zdjęć, dzięki czemu ułatwione zostanie przesyłanie zdjęć w takiej formie, jaką sobie założyliśmy.

Narzędzie, które posłuży do kadrowania zdjęć, to z jednej strony nic, co byłoby rewolucyjne dla użytkowników. Z drugiej zaś w znacznym stopniu może skrócić czas niezbędny na szybką obróbkę zdjęć. Nie będzie już potrzeby korzystania z zewnętrznych aplikacji do kadrowania zdjęć, zamiast tego będzie można to zrobić, korzystając z aplikacji WhatsApp.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niektórzy użytkownicy aplikacji WhatsApp dla urządzeń z systemem Windows mogą też testować nowy interfejs, w którym niektóre przyciski przyjęły formę okrągłych ikon.

Narzędzie kadrowania zdjęć powinno być dostępne u osób, które testują najnowszą wersję aplikacji WhatsApp beta dla systemu Windows. Nie jest jednak powiedziane, że każdy z testerów będzie miał do niej dostęp. Możliwe, że nowa funkcja będzie udostępniana stopniowo kolejnym grupom użytkowników.

Narzędzie kadrowania w WhatsApp
Narzędzie kadrowania w WhatsApp© WABetaInfo

Zmiany w WhatsAppie w wersji na systemy Windows nie są jednak tak duże, jak przewidywane możliwe zmiany leżące u podstaw aplikacji. Niedawno pojawiły się informacje, które mówiły, że z komunikatora będzie można korzystać w inny sposób niż dotychczas. Numer telefonu ma być zbędny.

Karol Kołtowski, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)