White Trip na weekend dla tych, którzy tęsknią za zimą

Strona głównaWhite Trip na weekend dla tych, którzy tęsknią za zimą
17.06.2017 09:00
White Trip na weekend dla tych, którzy tęsknią za zimą

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy White Trip, przeznaczoną na Androida grę zręcznościową o przyjemnej dla oka i ucha oprawie. W grze wcielamy się w postać świetlistego ptaka, który unikając przeszkód musi przelatywać przez kolejne poziomy.

350201248722675649

Po uruchomieniu gry, możemy wybrać, czy sterować będziemy za pomocą gestów czy też poruszając smartfonem, dzięki żyroskopowi. Pierwsze rozwiązanie jest z pewnością łatwiejsze, ale to właśnie żyroskop dostarcza najwięcej frajdy – w przeciwieństwie do np. gier wyścigowych, w White Trip manewrować trzeba w trzech kierunkach.

Nie poznajemy powodu ani celu podróży świetlistego ptaka, który z uporem płynie nad zaśnieżonym miasteczkiem. Wiemy jedynie, że żeby przetrwać, musi on celować w inne jasne ptaki, które lecą w przeciwnym kierunku, oraz unikać czarnych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na szczególną pochwałę zasługuje minimalistyczna, ale nastrojowa oprawa graficzna oraz świetnie dopasowana do tajemniczego nastroju muzyka. Gra jest darmowa, pomiędzy kolejnymi poziomami obejrzymy reklamy. White Trip znaleźć możecie w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Blockfall na weekend
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
ChargeRider na weekend
ChargeRider na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (13)