Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zagra na… drukarkach Epson!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zagra na… drukarkach Epson!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zagra na… drukarkach Epson!
Krzysztof Fiedor
29.01.2021 11:08

W tym roku po raz pierwszy w ramach wsparcia 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można wylicytować drukarki Epson EcoTank ozdobione unikalnymi projektami graficznymi.

Pasjonaci motoryzacji wiedzą ile szyku i stylu dodaje oklejenie karoserii auta dedykowanymi wzorami, zmieniając seryjne modele w niepowtarzalne pojazdy. Wykorzystując m.in. doświadczenie zdobyte podczas wielu imprez car wrappingu - firma Epson, ekspert technologii druku, wspierając tegoroczny 29. Finał WOŚP, przekazała na aukcje charytatywne 15 sztuk unikalnych drukarek EcoTank L3151. Kolejne 5 będzie służyć jako wsparcie sztabów Orkiestry m.in. we Wrocławiu i Poznaniu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Każdy z egzemplarzy EcoTank jest spersonalizowany przygotowaną specjalnie na tę okazję grafiką. Dwa warianty stanowią prace autorstwa artystów wspierających akcję, znanych z unikalnego stylu graficznego i poczucia humoru rysowników i blogerów: Szczepana Sadurskiego i Macieja “Zucha” Mazurka. Trzecia opcja to unikalna grafika zaprojektowana przez autorów z firmy Epson, wzorowana na kolorach tegorocznej akcji fundacji.

Jak przystało na “orkiestrową” edycję, każdy z projektów opatrzony jest serduszkiem Fundacji WOŚP. Cały przychód z aukcji zostanie przeznaczony - zgodnie z tegorocznym hasłem Orkiestry: “Gramy z głową!” na wsparcie placówek laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Obraz

Dodatkowo 5 nowych drukarek firma Epson przeznaczyła na wyposażenie sztabów Orkiestry do celów pracy organizacyjnej i biurowej.

Poza unikalną wartością kolekcjonerską i charytatywną, wystawione na aukcje kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne L3151 to przede wszystkim sprzęt, który sprawdzi się idealnie w pracy i codziennym użytkowaniu.

Przedsięwzięcie zorganizowane przez polski oddział Epson doskonale wpisuje się w długofalowe zaangażowanie CSR całej firmy. Gorąco zachęcamy do udziału w licytacji!.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)