WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWin10 Spy Disabler
Win10 Spy Disabler ikona

Win10 Spy Disabler1.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Win10 Spy Disabler to aplikacja, która pozwala na wyłączenie programów i usług systemu operacyjnego Windows zajmujących się rejestrowaniem informacji na temat aktywności i danych użytkownika.

To jednak nie wszystko - Win10 Spy Disabler dodatkowo pozwala usunąć również aplikacje domyślnie wbudowane w "okienkach" (np. Bing czy Kalendarz), a także pozbyć się OneDrive'a i usług Xbox. Jednocześnie program dba o zoptymalizowanie ustawień partycji NFS i kluczowych ważnych funkcji związanych z prywatnością użytkownika w systemie Windows.

Nie trzeba się obawiać, że wprowadzone zmiany będą miały wpływ na działanie systemu operacyjnego Windows – przed ich zastosowaniem narzędzie wymaga utworzenia punktu przywracania, dzięki czemu zawsze możemy powrócić do wcześniejszych ustawień Windowsa. Po zastosowaniu zmian program wyświetla komunikat o konieczności ponownego uruchomienia komputera – bez wykonania tej czynności zmiany nie będą widoczne.

Wbrew temu, co sugeruje nazwa, Win10 Spy Disabler nie jest kompatybilny wyłącznie z najnowszą wersją popularnych "okienek", ale także Windowsem 8 i Windowsem 7, zarówno w wersji 32, jak i 64-bitowej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Producentsite2unblock
Liczba pobrań3 949
Data aktualizacji11 mar 2019
Rozmiar pliku1.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Win10 Spy Disabler ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)