bECSrEWd
WinCDEmu ikona

WinCDEmu4.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

WinCDEmu to open soure'owy emulator napędów CD/DVD/BD w systemie Windows, będący doskonałą alternatywą dla popularnego DAEMON Tools. Z jego pomocą stworzymy dowolną ilość wirtualnych napędów i zamontujemy w nich obrazy dysków, np. gier czy programów.

bECSrEWf

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i w pełni integruje się z Eksploratorem Windows. Operacja utworzenia nowego wirtualnego napędu oraz zamontowania w nim wybranego obrazu dysku ogranicza się do podwójnego kliknięcia pliku ISO, CUE, NRG, MDS/MDF, CCD lub IMG oraz zdefiniowana kilku podstawowych opcji - m.in. litery napędu w systemie i typu dysku. Aby wyłączyć utworzony wcześniej napęd wystarczy ponownie kliknąć zamontowany w nim obraz.

WinCDEmu cechuje się niewielkimi rozmiarami i szybkością działania. Kierowany on jest do użytkowników, którzy chcieliby uzyskać dostęp do danych zawartych w obrazie dysku bez konieczności jego wypalania na płytę. Program dobrze radzi sobie z obsługą obraz płyt z grami, oprogramowaniem, filmami czy najzwyklejszymi danymi.

Udostępnij
WinCDEmu 4.1wersja stabilna (32/64-bit)
WinCDEmuwersja portable (4.0)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.421 ocen
Twoja ocena:
ProducentSysprogs
Liczba pobrań43 850
Data aktualizacji5 paź 2015
Rozmiar pliku1.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WinCDEmu ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECSrEXb