WinCDEmu ikona

WinCDEmu4.1

WindowsNarzędziaEmulatory napędów CD/DVD/Blu-rayWinCDEmu
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

WinCDEmu to open soure'owy emulator napędów CD/DVD/BD w systemie Windows, będący doskonałą alternatywą dla popularnego DAEMON Tools. Z jego pomocą stworzymy dowolną ilość wirtualnych napędów i zamontujemy w nich obrazy dysków, np. gier czy programów.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i w pełni integruje się z Eksploratorem Windows. Operacja utworzenia nowego wirtualnego napędu oraz zamontowania w nim wybranego obrazu dysku ogranicza się do podwójnego kliknięcia pliku ISO, CUE, NRG, MDS/MDF, CCD lub IMG oraz zdefiniowana kilku podstawowych opcji - m.in. litery napędu w systemie i typu dysku. Aby wyłączyć utworzony wcześniej napęd wystarczy ponownie kliknąć zamontowany w nim obraz.

WinCDEmu cechuje się niewielkimi rozmiarami i szybkością działania. Kierowany on jest do użytkowników, którzy chcieliby uzyskać dostęp do danych zawartych w obrazie dysku bez konieczności jego wypalania na płytę. Program dobrze radzi sobie z obsługą obraz płyt z grami, oprogramowaniem, filmami czy najzwyklejszymi danymi.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.521 ocen
Twoja ocena
ProducentSysprogs
Liczba pobrań49 351
Data aktualizacji5 paź 2015
Rozmiar pliku1.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WinCDEmu ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)