Windows 10 November 2019 Update, choć wciąż dostępny tylko dla testerów, stał się podstawą dla Intela do stworzenia nowej wersji swoich sterowników graficznych. Najnowsze wydanie jest dostosowane do współpracy z Windows 10 1909 RTM.

bETIkoqd

Nowe sterowniki Intela obsługują teraz także procesory 10. generacji z układami graficznymi Iris Plus, a przy okazji są rozwiązaniem dotychczasowych błędów.

Wyeliminowano między innymi usterkę powodującą zatrzymanie lub zawieszenie podczas odtwarzania filmów UHD na zewnętrznym monitorze, problem czarnego ekranu podczas ładowania benchmarku 3DMark Time Spy oraz problemy graficzne przy wybudzaniu komputera, gdy do tego jest podłączony zewnętrzny monitor przez HDMI.

Nowe sterowniki Intela, źródło: Intel.
Nowe sterowniki Intela, źródło: Intel.

O wszystkich zmianach można przeczytać w oficjalnej publikacji Intela dotyczącej tego wydania. Najnowsze sterowniki Intela są oczywiście zgodne nie tylko z Windows 10 November 2019 Update, ale także z wcześniejszymi wydaniami systemu, w tym majową aktualizacją.

bETIkoqf

Windows 10 19H2 – premiera w listopadzie

Listopadowa aktualizacja Windows 10 jest już od pewnego czasu testowana przez insiderów. Zwykli użytkownicy powinni do niej zyskać dostęp w połowie listopada. Data nie została póki co potwierdzona oficjalnie, ale wiele wskazuje na to, że aktualizacja zostanie udostępniona w drugi wtorek miesiąca, równolegle z pakietem aktualizacji bezpieczeństwa.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (11)
bETIkorb