Windows 10 586 to już ostatnie poprawki przed jesienną aktualizacją Threshold 2

Windows 10 586 to już ostatnie poprawki przed jesienną aktualizacją Threshold 2

Windows 10 586 to już ostatnie poprawki przed jesienną aktualizacją Threshold 2
06.11.2015 10:33, aktualizacja: 06.11.2015 11:00

Nowe Windows 10, oznaczone numerkiem 10586, pojawiło się wkanale szybkich aktualizacji dla uczestników programu InsiderPreview. Nie ma co zachęcać do jego instalacji – kto przystał dotego programu, i tak nie ma nic do powiedzenia. Wszystko wskazujejednak na to, że jest to ostatnia kompilacja przed wydaniemoficjalnej jesiennej aktualizacji „dziesiątki”, znanej jakoThreshold 2. Nowości w niej już się więc nie spodziewajcie.

Zamiast nowości – liczne poprawki, zarówno w systemie, jak ijego aplikacjach. I tak w przeglądarce Edge poprawiono dokuczliwybłąd z niedziałającymi podglądami długich stron i usterkępowodującą rysowanie na czarno notatek. Rozwiązano problem zredukcją głośności muzyki odtwarzanej w aplikacjach, która byłaściszana po wyświetleniu powiadomień. Usprawniono też pobieranieaplikacji i gier z Windows Store i naprawiono zachowanie aplikacji dorobienia migawek dysku.

Użytkownicy Surface Pro 3 mogą już usypiać swoje urządzeniaprzyciskiem zasilania (a nie wyłączać je), usunięto też usterkęz małymi tabletami, takimi jak Dell Venue 8 Pro, w których start zwirtualnym ekranem większym niż ekran fizyczny kończył sięniebieskim ekranem śmierci.

Poprawiono też zachowanie ekranu logowania – Windows ma terazpamiętać poprzednią formę loginu, jeśli wykorzystano np. do tegoPIN, to następnym razem też zostaniemy zapytani o PIN.

Jesienna aktualizacja Threshold2 dla tych, którzy korzystają ze stabilnych wersji Windows 10to oczywiście znacznie więcej, niż tylko zbiory poprawek. Sporoulepszeń ma sprawić, że przeglądarka Edge będzie się wreszcienadawała do użytku (przynajmniej przez tych, którzy potrafiąużywać przeglądarek bez rozszerzeń), menu Start dostanie więcejtak potrzebnych nam kafelków, a Skype stanie się w pełnizintegrowanym z systemem komunikatorem.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)