Windows 10 i nowe kłopoty z drukowaniem – nie ma BSOD-ów, są niekompletne wydruki

Windows 10 i nowe kłopoty z drukowaniem – nie ma BSOD-ów, są niekompletne wydruki

Nowa aktualizacja Windows 10, nowe problemy, fot. Oskar Ziomek
Nowa aktualizacja Windows 10, nowe problemy, fot. Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
18.03.2021 16:51

Użytkownicy Windows 10, którzy w ostatnich dniach głowią się nad rozwiązaniem problemów z drukowaniem po instalacji aktualizacji KB5000802, nie mają łatwego życia. Okazuje się, że wydana z tej okazji łatka KB5001567 co prawda rozwiązuje kwestię niebieskich ekranów śmierci, ale może być również źródłem innych problemów w Windows 10, na tę chwilę nierozwiązanych.

Szczegóły opisuje Windows Latest, zwracając uwagę, że nowe błędy dotyczą nie tylko sprzętu, ale także wirtualnych drukarek w Windows 10. Jeden z użytkowników opisuje na przykład, że po instalacji łatki nie doświadcza BSOD-ów, ale przy drukowaniu zdjęć, na kartce pojawiają się one tylko częściowo, z kolei w przypadku dokumentów na papier trafia tylko tekst, a nie grafiki.

Problemem są też niedrukujące się etykiety przy użyciu drukarek firmy Dymo. Inni użytkownicy Windows 10 potwierdzają te same nieprawidłowości. Microsoft zdążył już zareagować na pierwsze doniesienia o problemach, choć na razie mowa tylko o potwierdzeniu usterek w dokumentacji.

W tym momencie niestety nie wiadomo, kiedy można się spodziewać kolejnej aktualizacji w tym zakresie, ale wiemy już przynajmniej, że prace nad rozwiązaniem trwają. Osobom, które chcą się pozbyć problemu już teraz, raczej nie pozostaje nic innego, jak usunięcie aktualizacji z Windows 10.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (99)