Windows 10 na ARM czy Surface Phone? Microsoft zapowiada kolejne premiery

Windows 10 na ARM czy Surface Phone? Microsoft zapowiada kolejne premiery

Windows 10 na ARM czy Surface Phone? Microsoft zapowiada kolejne premiery
06.09.2017 18:05, aktualizacja: 06.09.2017 18:21

Dla działu sprzętowego Microsoftu 2017 to pracowity rok. Na rynek trafił Surface Laptop oraz nowy Surface Pro, a także pokaźny zestaw dopracowanych akcesoriów. To jednak nie wszystko – dziś potwierdzono, że jeszcze w tym roku Microsoft zorganizuje kolejną sprzętową premierę.

Informację o zorganizowaniu jeszcze jednej konferencji w tym roku, przekazał redakcji The Verge sam Microsoft. Zaznaczono przy tym, że przemawiał będzie Panos Panay – ten sam, którego kojarzymy z emocjonalnymi wystąpieniami podczas prezentacji kolejnych urządzeń Microsoftu. Niestety, przekazał on tylko, że korporacja pokaże nowości 31 października w Londynie.

Windows 10 Running on a Qualcomm Snapdragon Processor

Oczekiwania są ogromne. Wiadomo wszak, że właśnie w czwartym kwartale Microsoft miał zaprezentować urządzenia z procesorami ARM, na których zainstalowany będzie pełny pulpitowy Windows 10. To jednak tylko jedna z hipotez: wzmiankuje się też o Surfacie Pro z obsługą LTE oraz odświeżonym Surface Booku.

Hybrydowy tablet z procesorem Qualcomma i Windowsem 10 wydaje się najbardziej prawdopodobną hipotezą. ARM-owy procesor przypomina nam jednak o jeszcze jednej obietnicy Microsfotu. Czyżby w Londynie zaprezentowany miał zostać Surface Phone? Nie krępujcie dzielić się swoimi hipotezami w komentarzach. Odpowiedź poznamy już za niecałe dwa miesiące.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)