Windows 10 na ARM czy Surface Phone? Microsoft zapowiada kolejne premiery

Windows 10 na ARM czy Surface Phone? Microsoft zapowiada kolejne premiery06.09.2017 18:05
Windows 10 na ARM czy Surface Phone? Microsoft zapowiada kolejne premiery

Dla działu sprzętowego Microsoftu 2017 to pracowity rok. Na rynek trafił Surface Laptop oraz nowy Surface Pro, a także pokaźny zestaw dopracowanych akcesoriów. To jednak nie wszystko – dziś potwierdzono, że jeszcze w tym roku Microsoft zorganizuje kolejną sprzętową premierę.

Informację o zorganizowaniu jeszcze jednej konferencji w tym roku, przekazał redakcji The Verge sam Microsoft. Zaznaczono przy tym, że przemawiał będzie Panos Panay – ten sam, którego kojarzymy z emocjonalnymi wystąpieniami podczas prezentacji kolejnych urządzeń Microsoftu. Niestety, przekazał on tylko, że korporacja pokaże nowości 31 października w Londynie.

Windows 10 Running on a Qualcomm Snapdragon Processor

Oczekiwania są ogromne. Wiadomo wszak, że właśnie w czwartym kwartale Microsoft miał zaprezentować urządzenia z procesorami ARM, na których zainstalowany będzie pełny pulpitowy Windows 10. To jednak tylko jedna z hipotez: wzmiankuje się też o Surfacie Pro z obsługą LTE oraz odświeżonym Surface Booku.

Hybrydowy tablet z procesorem Qualcomma i Windowsem 10 wydaje się najbardziej prawdopodobną hipotezą. ARM-owy procesor przypomina nam jednak o jeszcze jednej obietnicy Microsfotu. Czyżby w Londynie zaprezentowany miał zostać Surface Phone? Nie krępujcie dzielić się swoimi hipotezami w komentarzach. Odpowiedź poznamy już za niecałe dwa miesiące.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)