Windows 10 Transformation Pack: zamień aktualny system w najnowszą edycję

Windows 10 Transformation Pack: zamień aktualny system w najnowszą edycję

Windows 10 Transformation Pack: zamień aktualny system w najnowszą edycję
Redakcja
04.08.2015 15:44, aktualizacja: 05.08.2015 09:08

Premiera Windows 10 już za nami i choć system ten wprowadza wiele zmian w interfejsie i „pod maską”, nie każdemu się spodobał. Czasami odpowiadają za to niedoróbki, a także problemy z aktualizacją i aktywacją. Jeżeli jednak wygląd Dziesiątki się Wam spodobał, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z Windows 10 Transformation Pack i zamienić aktualny system w zupełnie nowy twór.

Windows 10 Transformation Pack to specjalny pakiet, dzięki któremu da się upodobnić Windows XP, Vista, 7 i 8 do najnowszego systemu operacyjnego firmy Microsoft, jakim jest Windows 10. To zarówno nakładka graficzna, jak i zbiór dodatkowych narzędzi i aplikacji, które mają za zadanie zaoferowanie podobnych funkcji. Dzięki wykorzystaniu w pełni odblokowanych skórek znacznie zmienia kompozycję wizualną i upodabnia ją do prostej, płaskiej dostępnej w systemie Windows 10.

Windows 7 z zainstalowanym Windows 10 Transformation Pack
Windows 7 z zainstalowanym Windows 10 Transformation Pack

Oprócz tego pakiet zawiera i podmienia ikony i powiadomienia dźwiękowe na te znane z nowszej edycji, modyfikuje tapety i ekran logowania, a także pasek zadań i Menu Start. Zamiast standardowego menu wprowadza zmodyfikowane, gdzie możliwe jest tworzenie kafelków. Kolejnym zmienionym elementem jest pasek wyszukiwania umieszczony zaraz przy przycisku menu. Oczywiście nie jest to asystent Cortana, lecz szybki dostęp do wyszukiwarki dostępnej w domyślnej przeglądarce internetowej. W ramach pakietu Windows 10 Transformation Pack instalowany jest także niewielki program Desktops, który odpowiada za funkcję wirtualnych pulpitów.

Aplikację znajdziecie już w bazie naszego programu. Jej twórca specjalizuje się w tego typu paczkach do kompleksowej metamorfozy systemu. Stworzył już m.in. Windows 8 Transformation Pack, ale na tym jego możliwości się nie kończą. W naszej bazie znajdziecie również Yosemite Transformation Pack, który, jak sama nazwa wskazuje, upodobnia system do tego oferowanego przez firmę Apple.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (93)