Windows 11: tapety z systemu dostępne do pobrania - tydzień przed premierą

Windows 11: tapety z systemu dostępne do pobrania - tydzień przed premierą

Jedna z tapet z Windows 11
Jedna z tapet z Windows 11
Źródło zdjęć: © Jahus/imgur
Oskar Ziomek
16.06.2021 15:58

Windows 11 oficjalnie pojawi się na rynku 24 czerwca, jednak już teraz wiemy o nim sporo za sprawą internetowych wycieków. Do sieci trafił między innymi komplet tapet z Windows 11 w wysokiej rozdzielczości, dzięki którym można odmienić swój system operacyjny już teraz.

Kilkadziesiąt tapet pulpitu z Windows 11 przedstawiających krajobrazy oraz abstrakcyjne wzory trafiło do serwisu imgur, gdzie można je znaleźć pod frazą Windows 11 wallpapers. To efekt analizy kompilacji Windows 11, która jest dostępna w sieci w formie pliku ISO, choć teoretycznie jej premiera jest dopiero przed nami. Microsoft zapowiedział prezentację 24 czerwca.

Dzięki udostępnionym tapetom z Windows 11, użytkownicy Windows 10 (lub jakiegokolwiek innego systemu), mogą je już dzisiaj pobrać i w ten sposób odświeżyć swój pulpit. Warto się nimi zainteresować, bo to wysokiej jakości grafiki przedstawiające ciekawe wzory. Poniżej można zobaczyć wybrane z udostępnionych tapet:

Przykładowe tapety z Windows 11 (źródło: Jahus/imgur)
Tapeta z Windows 11
Jedna z tapet Windows 11
Jedna z tapet z Windows 11
Jedna z tapet z Windows 11
Jedna z tapet z Windows 11

Windows 11 to w praktyce nakładka na Windows 10, upodabniająca system do rozwijanego wcześniej Windows 10X. Decyzja o wykorzystaniu nowej nazwy dla systemu, który od poprzednika różni się głównie wizualnie, może jednak zaskakiwać. Już 24 czerwca poznamy oficjalne wytłumaczenie i argumentację Microsoftu, o ile oczywiście nazwa "Windows 11" rzeczywiście jest finalną, ale wszystko na to wskazuje.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)