Windows 11: Zegar z nowymi funkcjami. Znalazło się miejsce dla Spotify

Zegar w Windows 11
Zegar w Windows 11
Źródło zdjęć: © Twitter.com

21.08.2021 19:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premiera Windows 11 coraz bliżej, więc z dnia na dzień poznajemy jego nowe funkcje. Niedawno Microsoft zaprezentował nową odsłonę aplikacji Zegar. Zaoferuje ona użytkownikom między innymi integrację ze Spotify.

W tym tygodniu Windows 11 został zaktualizowany do wersji 22000.160. Jedną z nowości, która została w niej wprowadzona, jest nowa odsłona aplikacji Zegar. Pozwala ona na korzystanie z tak zwanych sesji skupienia, ale wśród rzeczy, które mogą się podobać, pojawiła się również integracja ze Spotify. Microsoft jak zwykle opublikował krótki film pokazujący najważniejsze cechy reklamowanej aplikacji.

Sesje skupienia, które pojawią się w aplikacji Zegar na Windows 11 to ustawiane timery, które pomogą we właściwym zorganizowaniu czasu efektywnej pracy i przerw. Jest to jedna z tych funkcji, które do tej pory wiele osób realizowało przy użyciu dodatkowych aplikacji.

Z poziomu aplikacji Zegar będziemy mogli również skorzystać ze Spotify. Zegar zaoferuje nam opcję słuchania muzyki podczas pracy.

Niedawno Microsoft zaprezentował wygląd i funkcje nowej wersji aplikacji Paint, a wcześniej podzielił się szczegółami na temat tak cenionej aplikacji jak Narzędzie Wycinanie, która będzie od teraz łączyć cechy dwóch bliźniaczych aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (96)