Windows 7 Service Pack 1 we wrześniu, beta w czerwcu

Windows 7 Service Pack 1 we wrześniu, beta w czerwcu15.01.2010 13:00
Redakcja

Kilka dni po premierze Windows 7 informowaliśmy, że Microsoft pracuje nad dodatkiem Service Pack 1 dla tego systemu. Teraz pojawiły się nowe, nieoficjalne doniesienia, które rzucają więcej światła w stronę tej aktualizacji.

Service Pack 1 dla Windows 7 będzie zawierał przede wszystkim wszelkie aktualizacje wydane do momentu jego ukończenia. Poza tym Microsoft z pewnością rozwiąże zgłaszane przez użytkowników problemy występujące podczas pracy z systemem. Service Pack 1 dla Windows 7 nie wniesie do systemu zbyt wielu nowości. Na razie wiadomo o zamiarach wprowadzania wsparcia dla standardu USB 3.0. Mimo tego pojawienie się aktualizacji będzie miało kluczowe znaczenie m.in. dla firm, które zwykle opóźniają wdrożenie nowej wersji systemu Windows do chwili pojawienia się dodatku Service Pack 1. Daje im to dodatkowy czas na testy oraz pewność, że nowy system będzie działał w pełni stabilnie.

Service Pack 1 dla Windows 7 udostępniony zostanie przypuszczalnie tuż po wakacjach, we wrześniu. Wcześniej jednak, bo już w czerwcu, na roboczą wersję aktualizacji mogą liczyć betatesterzy.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)