WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychWindows File Recovery
Windows File Recovery ikona

Windows File Recovery

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Windows File Recovery to udostępnione przez Microsoft całkowicie bezpłatnie narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych. Kierowane jest ono do użytkowników Windowsa 10 i umożliwia sprawne przywrócenie plików, do których z różnych przyczyn utraciliśmy dostęp.

Kiedy warto skorzystać z Windows File Recovery?

Jak już zostało wspomniane program kierowany jest wyłącznie do posiadaczy najnowszej wersji Windowsa i nie ma możliwości jego instalacji w poprzednich edycjach tego środowiska. Dostępny jest on z poziomu Microsoft Store i umożliwia sprawne przywrócenie naszych plików utraconych w różnych okolicznościach - przypadkowe usunięcie, działalność wirusa czy awaria sprzętu lub oprogramowania.

Windows File Recovery wspiera większość najpopularniejszych typów nośników danych. Narzędzie z powodzeniem wykorzystane może być do odzyskiwania danych z dysków twardych (talerzowych i SSD) zamontowanych w komputerze lub podpiętych przez port USB, pendrive'ów czy kart pamięci. Wśród obsługiwanych systemów plików znalazły się NTFS, FAT, exFAT i ReFS.

Co odzyskamy przy użyciu narzędzia?

Program bardzo dobrze radzi sobie z przywracaniem plików o rozszerzeniach JPEG, PNG, MP3, MP4, ZIP, PDF, DOCX, XLSX i PPTX. Nie posiada on graficznego interfejsu użytkownika, jednak jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Kluczowe cechy narzędzia:

  • darmowe narzędzie do odzyskiwania danych
  • dostępne wyłącznie dla Windowsa 10
  • obsługa najpopularniejszych magazynów danych
  • wparcie dla systemów plików: NTFS, FAT, exFAT i ReFS
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań4 008
Data aktualizacji30 cze 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Windows File Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)