Windows Phone 7.8 już w środę?

Windows Phone 7.8 już w środę?

26.11.2012 11:38, aktualizacja: 26.11.2012 11:53

Telefony z Windows Phone 8 są już w sklepach, a właściciele urządzeń z Windows Phone 7.5 wypatrują aktualizacji. Plotki głoszące, że aktualizacja wprowadzająca część nowości znanych z najnowszego systemu na starsze smartfony nie są zgodne — mówi się o wydaniu aktualizacji w ciągu kilku tygodni, a nawet w najbliższą środę.

Windows Phone 7.8 ma już podobno status RTM (release to manufacturing). Wywiad z wicedyrektorem chińskiego oddziału Microsoftu zawiera deklarację, że aktualizacja z wersji 7 i 7.5 do 7.8 pojawi się w ciągu najbliższych kilku tygodni w tamtej części świata. Wcześniej, za pośrednictwem brazylijskiego oddziału marketingowego Windows Phone doszły nas słuchy, że na aktualizację przyjdzie czekać do pierwszego kwartału przyszłego roku.

Obraz

Najbardziej optymistyczną plotką jest ta podana przez serwis WMPowerUser, który to twierdzi, że zobaczymy aktualizację już w środę, 28 listopada. Tego dnia w Redmond ma się odbyć spotkanie z inwestorami, może więc Microsoft chce zwrócić uwagę prasy na wydarzenie?

Windows Phone 7.8 ma na starszych urządzeniach umożliwić korzystanie z dynamicznych kafelków, znanych z wersji 8 systemu, a także dodać nowe kolory i tapety blokowania ekranu. Lumie dodatkowo uzyskają możliwość zapisywania wersji roboczych SMS-ów i utrzymywania aktywnego połączenia Wi-Fi, kiedy telefon jest uśpiony. Możliwe także, że użytkownicy doczekają się możliwości przesyłania plików za pośrednictwem Bluetooth.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (91)