bDUjgsyJ
Wing FTP Server ikona

Wing FTP Server6.5.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Wing FTP Server to – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – serwer plików FTP, ale oprócz tego narzędzie obsługuje wiele protokołów do transferu plików, takich jak: HTTP, FTPS, HTTPS i SFTP.

bDUjgsyL

Za sprawą Wing FTP Server otrzymujemy możliwość kopiowania danych, jak również zyskujemy dostęp do panelu webowego pozwalającego na zarządzanie serwerem jako administrator. Wśród opcji zawartych w programie znajdziemy także funkcję monitorowania aktywności na danym serwerze i sprawdzania jego wydajności. Program umożliwia wysyłanie powiadomień użytkownikowi na adres e-mail w czasie rzeczywistym.

Wing FTP Server oferuje także możliwość udostępniania szczegółowych danych związanych z ilością wysłanych i odebranych danych; użytkownik może zdefiniować harmonogram zadań do wykonania, podzielić użytkowników serwera na grupy, a także korzystać z różnego rodzaju domen. Wszystko to przy zachowaniu czytelnego, prostego interfejsu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Wing FTP Server 6.5.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań274
Data aktualizacji7 kwi 2021
Rozmiar pliku8.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Wing FTP Server ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUjgszq
bDUjgszH