WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITSerwery WWW i FTP (dla specjalistów IT)Wing FTP Server
Wing FTP Server ikona

Wing FTP Server7.3.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wing FTP Server to – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – serwer plików FTP, ale oprócz tego narzędzie obsługuje wiele protokołów do transferu plików, takich jak: HTTP, FTPS, HTTPS i SFTP.

Za sprawą Wing FTP Server otrzymujemy możliwość kopiowania danych, jak również zyskujemy dostęp do panelu webowego pozwalającego na zarządzanie serwerem jako administrator. Wśród opcji zawartych w programie znajdziemy także funkcję monitorowania aktywności na danym serwerze i sprawdzania jego wydajności. Program umożliwia wysyłanie powiadomień użytkownikowi na adres e-mail w czasie rzeczywistym.

Wing FTP Server oferuje także możliwość udostępniania szczegółowych danych związanych z ilością wysłanych i odebranych danych; użytkownik może zdefiniować harmonogram zadań do wykonania, podzielić użytkowników serwera na grupy, a także korzystać z różnego rodzaju domen. Wszystko to przy zachowaniu czytelnego, prostego interfejsu.

Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań394
Data aktualizacji27 mar 2024
Rozmiar pliku13.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Wing FTP Server ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)