WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceWinPatrol WAR
WinPatrol WAR ikona

WinPatrol WAR2017.5.720

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

WinPatrol WAR (kiedyś WinAntiRansom) to narzędzie, które zapewni ochronę systemu operacyjnego przed oprogramowaniem typu ransomware, ale nie tylko.

Ransomware to wyjątkowo złośliwe oprogramowanie, które pojawia się na zainfekowanym komputerze w formie notatki pozostawionej przez cyberprzestępcę. Dowiadujemy się z niej, jakie czynności musimy podjąć, by odzyskać dostęp do zablokowanych plików. W większości przypadków mamy do czynienia z pewnego rodzaju "okupem". Cyberprzestępca obiecuje, że po wpłaceniu odpowiedniej kwoty udostępni nam instrukcje, które pozwolą na odszyfrowanie danych.

WinAntiRansom oferuje możliwość uchronienia się przed wspomnianymi, nieprzyjemnymi sytuacjami. Na uwagę zasługuje fakt, że opisywany program charakteryzuje się prostotą użytkowania, więc może być stosowany także przez mniej doświadczonych odbiorców. Mogą oni przede wszystkim utworzyć listę zaufanych programów i wpisów w rejestrze, a także wskazać, jakie programy będą miały dostęp do urządzeń sieciowych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.33 oceny
Twoja ocena
ProducentWinPatrol
Liczba pobrań171
Data aktualizacji29 mar 2018
Rozmiar pliku37.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
WinPatrol WAR ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)