bEEIHTfV
WinPure Email Verifier PRO ikona

WinPure Email Verifier PRO2.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

WinPure Email Verifier PRO to oprogramowanie, które zajmuje się weryfikacją listy kontaktów e-mail użytkownika. Zapobiega wysyłaniu wiadomości na potencjalnie szkodliwe adresy poczty elektronicznej.

bEEIHTfX

Aplikacja pozwala na importowanie adresów poczty elektronicznej zapisanych w rozmaitych formatach plików takich jak .csv czy .xls. Zapewnia także trzyetapową weryfikację poszczególnych e-maili, dzięki czemu mamy niemal stuprocentową pewność, że nasza wiadomość trafi do właściwego odbiorcy. Wielowątkowy silnik sprawia, że sprawdzanie poprawności adresu trwa nadzwyczaj szybko.

Warto dodać, że każda operacja przeprowadzana za pomocą WinPure Email Verifier PRO zostaje zapisana w pamięci aplikacji. Dzięki temu użytkownik w dowolnej chwili może zapoznać się ze szczegółowym wykazem działań wykonywanych przez opisywane narzędzie.

Udostępnij
WinPure Email Verifier PRO 2.1.0wersja stabilna (32-bit)
WinPure Email Verifier PRO 2.1.0wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentWinPure, Ltd.
Liczba pobrań223
Data aktualizacji31 gru 2015
Rozmiar pliku27.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
WinPure Email Verifier PRO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEIHTgT