WindowsAkcesoriaInne akcesoriaWinToHDD
WinToHDD ikona

WinToHDD6.5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
Obraz

WinToHDD to bezpłatne (do zastosowań domowych) narzędzie, umożliwiające przeprowadzenie procesu instalacji systemu Windows bezpośrednio z plików ISO, WIM, ESD, SWM, VHD i VHDX bez konieczności wykorzystania w tym celu nośników CD/DVD, pendrive itp.

Program wyposażony został w funkcje reinstalacji systemu na dysku, na którym jest on już zainstalowany oraz przeprowadzania tzw. czystej instalacji. W obu przypadkach wymagany jest obraz dysku w jednym z obsługiwanych formatów zawierający instalatora systemu Windows Vista/7/8/8.1/10 (wersja komercyjna wspiera dodatkowo edycje serwerowe). Cała operacja opiera się o kreator, który prowadzi użytkownika przez cały proces instalacji środowiska operacyjnego.

Kolejne funkcje tego niewielkiego narzędzia to klonowanie systemu oraz tworzenie nośników USB z wieloma instalatorami systemu Windows (dla komputerów z BIOS-em i UEFI). O ile drugiej z przytoczonych opcji tłumaczyć nie trzeba, tak pierwsza przeznaczona jest do przenoszenia istniejącej instalacji Windowsa na nowy dysk HDD lub SSD.

Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań16 949
Data aktualizacji3 kwi 2024
Rozmiar pliku9.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
WinToHDD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)