WinUtilities już w wersji 14 – zobacz, jak potrafi przyspieszyć Windowsa

WinUtilities już w wersji 14 – zobacz, jak potrafi przyspieszyć Windowsa

WinUtilities już w wersji 14 – zobacz, jak potrafi przyspieszyć Windowsa
Oskar Ziomek
13.02.2017 18:08

Optymalizacja Windowsa to czynność, która każdemu użytkownikowi powinna przynieść korzyści, zarówno związane z szybkością pracy komputera, jak i dostępnym miejscem na dyskach. Producenci wyspecjalizowali się więc w tworzeniu oprogramowania, które oferuje jednocześnie wiele narzędzi, pozwalających w różny sposób zwiększyć wydajność pracy systemu. Jedną z lepiej znanych propozycji tego rodzaju jest WinUtilities. Program otrzymał właśnie dużą aktualizację do wersji oznaczonej numerem 14 – sprawdźmy, czy zmiany są warte uwagi.

Wagę przywiązano nie tylko do technicznych możliwości, ale również interfejsu. Został odświeżony, by lepiej pasować do aktualnych trendów w systemie operacyjnym. Z pewnością aplikacja nie przeszła na tym polu gruntownych zmian, ale trzeba przyznać, że modyfikacje poszły w dobrą stronę – od strony graficznej program jest po prostu aktualny.

Obraz

Co natomiast zmieniło się „pod spodem”? Tutaj zadbano o ulepszenia praktycznie w każdej z dziedzin, choć informując o nowościach producent nie zagłębia się w szczegóły. Zaktualizowano bazę związaną z bezpieczeństwem procesów, zaimplementowano nowości w module ochrony dokumentów oraz wprowadzono obsługę większej liczby przeglądarek. Jak zwykle zadbano przy tym o poprawki dotychczasowych błędów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Za ciekawszą nowość należy również uznać zmiany w kodzie odpowiedzialnym za podstawowe zadania aplikacji. Od teraz WinUtilities ma działać dużo szybciej, zajmując przy tym mniej miejsca w pamięci.

Najnowszą wersję WinUtilities można jak zawsze pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)