Włóż odwrotnie rysik, a popsujesz Samsunga Galaxy Note 5

Włóż odwrotnie rysik, a popsujesz Samsunga Galaxy Note 5

Włóż odwrotnie rysik, a popsujesz Samsunga Galaxy Note 5
25.08.2015 12:37

Samsung Galaxy Note 5 to z pewnością bardzo dobry smartfon, przynajmniej dla tych, którzy zadowoleni są z wprowadzonych zmian przynoszącym chociażby lepszą jakość wykonania. Niestety ten drogi smartfon można w łatwy sposób popsuć, wystarczy włożyć odwrotnie rysik, aby zniszczyć mechanizm odpowiedzialny za jego wyjmowanie.

W tym miesiącu Samsung pokazał wyczekiwany model Galaxy Note 5. Stanowi on połączenie poprzednika z nowym podejściem do jakości wykonania znanym z topowego Galaxy S6. Smartfon budzi mieszane uczucia, niektórzy zadowoleni są z lepszych materiałów i zmian w designie, natomiast inni narzekają na brak gniazda na kartę pamięci i zamknięty w obudowie unibody akumulator o stanowczo za małej pojemności.

Design flaw in Galaxy Note 5 S Pen slot causes pen detection to break, pen to get stuck

Nowy smartfon z serii Note przyniósł także inny sposób wyjmowania rysika – charakterystycznego elementu każdego Note’a. Teraz, aby wyjąć rysik należy go wcisnąć, a ten wyskoczy. Mieliśmy pewne obawy o wytrzymałość tego mechanizmu. Na pierwsze opinie musimy jeszcze poczekać, ale właśnie dowiedzieliśmy się, że bardzo łatwo można go popsuć. Wystarczy włożyć rysik odwrotnie, aby mechanizm się zaciął. Niestety wyjęcie rysika nie jest już takie proste, jest on mocno trzymamy. Oczywiście użycie odpowiedniej siły z pewnością pomoże, ale wówczas uszkodzimy cały mechanizm. W przypadku poprzednich modeli włożenie złą stroną nie było możliwe, rysik po prostu nie pasował. Mogłoby się wydawać, że nikt nie włoży rysika odwrotnie, pewnie w przypadku dorosłej osoby tak będzie. Jednak wystarczy, aby Galaxy Note 5 dostał się w ręce dziecka, a wówczas o zniszczenie mechanizmu naprawdę łatwo.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)