iOSZakupyZamawianie jedzeniaWolt: Dostawa jedzenia
Wolt: Dostawa jedzenia ikona

Wolt: Dostawa jedzenia24.28.0

  • Wolt: Dostawa jedzenia
  • Wolt: Dostawa jedzenia
  • Wolt: Dostawa jedzenia
  • Wolt: Dostawa jedzenia

Nie masz czasu na gotowanie? Nie chcesz stać w kolejce przy kasie? Zainstaluj Wolt na smartfonie i wygodnie zamów ulubione jedzenie dla siebie i swoich bliskich.

Dzięki Wolt łatwo i szybko zrobisz zakupy oraz odkryjesz i zamówisz najlepsze jedzenie w swoim mieście. Kurierzy Wolt dostarczą wiktuały pod Twoje drzwi. Wybierz tylko restaurację, danie, a następnie przesuń pasek na dole ekranu, by złożyć zamówienie. I gotowe!

Nie masz czasu na gotowanie? Nie chcesz stać w kolejce przy kasie? Dobrze wiemy, co to znaczy. Właśnie dlatego staliśmy się ekspertami w robieniu zakupów online oraz w zamawianiu najlepszych potraw online i dostarczaniu ich do Ciebie. Niezależnie, czy jest to soczysty burger, pizza z pieca opalanego drewnem, pikantne tacos, świeże sushi czy inne pyszności, na które właśnie teraz masz ochotę - my zapewniamy Ci wybór z ponad 8 900 restauracji.

Możesz również na bieżąco, w czasie rzeczywistym, śledzić status dostawy. Zegar będzie odliczał czas pozostały do końca realizacji. Jeśli nie masz jednak w zwyczaju zerkania na zegarek - nie przejmuj się, wyślemy Ci powiadomienia, kiedy Twoje zamówienie planowo ma dotrzeć.

Nie lubimy się chwalić, ale do obsługi klienta podchodzimy bardzo poważnie. Mamy zespół fantastycznych, zaangażowanych ludzi w każdym z ponad 23 krajów, w których działamy. Zawsze obecni na czacie, odpowiadają na pytania w 30 sekund.

Wolt jest obecnie dostępny w ponad 170 miastach w Izraelu, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Estonii, Łotwie, Litwie, Czechach, Węgrzech, Polsce, Chorwacji, Serbii, Gruzji, Grecji, na Cyprze, na Malcie, Słowacji, Słowenii, Azerbejdżanie, Kazachstanie, Japonii. Cały czas dodawane są kolejne!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań5
Data aktualizacji15 lip 2024
Rozmiar pliku0.29 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Wolt: Dostawa jedzenia ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)