bEaBupxh
Wondershare Filmora Scrn ikona

Wondershare Filmora Scrn

Strona głównamacOSMultimediaPrzechwytywanie wideoWondershare Filmora Scrn
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare Filmora Scrn to program do nagrywania aktywności użytkownika na komputerze.

bEaBupxj

Dzięki Wondershare Filmora Scrn możemy przygotować na przykład rozmaite prezentacje multimedialne czy też poradniki w formie wideo. Podobnie, jak w przypadku innych narzędzi tego typu, również opisywane umożliwia rejestrowanie całego ekranu lub wskazanej części obrazu wyświetlanego na monitorze.

Wondershare Filmora Scrn umożliwia jednoczesne rejestrowanie obrazu z komputera oraz kamery internetowej w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Możliwe jest nagrywanie z płynnością od 15 do nawet 120 klatek na sekundę. Jeśli efekt końcowy naszego materiału wideo nie jest do końca zadowalający, możemy poprawić ewentualne usterki za pomocą wbudowanego edytora filmów, gdzie dodamy także efekty (np. krótkie wiadomości tekstowe oraz strzałki wskazujące omawiane zagadnienia).

Wondershare Filmora Scrn pozwala na importowanie zdjęć, filmów, utworów i innych plików multimedialnych do swojego projektu. Narzędzie oferuje możliwość zapisywania nagrań jako MP4, MOV oraz GIF.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Wondershare Filmora Scrn nullwersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań52
Data aktualizacji21 wrz 2020
Rozmiar pliku150.37 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Wondershare Filmora Scrn ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEaBupxO
bEaBupyf