WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoWondershare Filmora Scrn
Wondershare Filmora Scrn ikona

Wondershare Filmora Scrn3.3.02

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wondershare Filmora Scrn to program do nagrywania aktywności użytkownika na komputerze.

Dzięki Wondershare Filmora Scrn możemy przygotować na przykład rozmaite prezentacje multimedialne czy też poradniki w formie wideo. Podobnie, jak w przypadku innych narzędzi tego typu, również opisywane umożliwia rejestrowanie całego ekranu lub wskazanej części obrazu wyświetlanego na monitorze.

Wondershare Filmora Scrn umożliwia jednoczesne rejestrowanie obrazu z komputera oraz kamery internetowej w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Możliwe jest nagrywanie z płynnością od 15 do nawet 120 klatek na sekundę. Jeśli efekt końcowy naszego materiału wideo nie jest do końca zadowalający, możemy poprawić ewentualne usterki za pomocą wbudowanego edytora filmów, gdzie dodamy także efekty (np. krótkie wiadomości tekstowe oraz strzałki wskazujące omawiane zagadnienia).

Wondershare Filmora Scrn pozwala na importowanie zdjęć, filmów, utworów i innych plików multimedialnych do swojego projektu. Narzędzie oferuje możliwość zapisywania nagrań jako MP4, MOV oraz GIF.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań450
Data aktualizacji21 wrz 2020
Rozmiar pliku1.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Wondershare Filmora Scrn ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)