WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweWondershare SafeEraser
Wondershare SafeEraser ikona

Wondershare SafeEraser4.9.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Wondershare SafeEraser to narzędzie przeznaczone do trwałego kasowania prywatnych danych z urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą systemu iOS lub Android.

Program pozwala pernamentnie usunąć ze smartfonu czy tabletu wszelakie osobiste dane gromadzone na nim przez użytkownika podczas codziennego korzystania. Z jego pomocą trwałe skasujemy dane wykorzystywane podczas logowania w różnych serwisach internetowych, historie przeglądanych witryn, a także takie prywatne informacje jak lista kontaktów, wiadomości tekstowe, historia połączeń, zawartość kalendarza, multimedia i wiele innych.

Wondershare SafeEraser kierowane jest do osób, które planują np. sprzedać swojego smartfona. W odróżnieniu od domyślnej opcji przywracania ustawień fabrycznych narzędzie to umożliwia poza samym kasowaniem danych również ich nadpisywanie. Dzięki zaimplementowaniu wielu zaawansowanych rozwiązań dane usunięte przy użyciu opisywanego programu nie będą możliwe do odzyskania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań429
Data aktualizacji10 lut 2019
Rozmiar pliku0.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Wondershare SafeEraser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)