World of Tanks Generals – ruszyły zapisy do testów beta internetowej karcianki

World of Tanks Generals – ruszyły zapisy do testów beta internetowej karcianki

World of Tanks Generals – ruszyły zapisy do testów beta internetowej karcianki
Redakcja
18.02.2015 16:20

Wargaming znany ze swojej gry World of Tanks atakuje kolejną propozycją. Tym razem jest nią World of Tanks: Generals, która ma stanowić połączenie gry strategicznej i klasycznej karcianki. Właśnie rozpoczęły się zapisy do testów wersji beta, zaprezentowano także oficjalny zwiastun produkcji, która standardowo będzie udostępniana w modelu free-to-play.

Najnowsza produkcja nadal zatrzyma nas w czasach II Wojny Światowej. Podczas zabawy gracze będą mogli zebrać łącznie ponad 220 najróżniejszych kart, a następnie walczyć z innymi osobami w celu zniszczenia ich bazy. Karty oznaczają czołgi, artylerię, piechotę, lub dodatkowe siły mogące nam pomóc w osiągnięciu celu. Tutaj największe znaczenie ma mieć odpowiednia strategia i taktyka, a nie szczęście, oraz zachowanie reszty drużyny. Początkowo dostępne do wyboru będą trzy frakcje: Stany Zjednoczone, Niemcy i Związek Radziecki. Każda z osobnym arsenałem.

World of Tanks Generals: Order of Battle

Poprzez niszczenie wrogich jednostek i wykonywanie misji możliwe będzie odkrywanie i odblokowywanie nowych rozkazów do wydawania na polu walki, czołgów, a także kolejnych kart. Podobnie do wersji oryginalnej, także tutaj znajdziemy dodatki takie jak opcjonalne wyposażenie i ulepszenia, które zwiększą siłę naszych jednostek. Nowicjusze przed starciem z żywymi graczami będą mogli potrenować podczas rozgrywek przeciwko komputerowi. Gdy będą odpowiednio doświadczeni, przyjdzie czas na walkę jeden na jednego, a także kampanie historyczne i turnieje. Całość będzie dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, gracz nie będzie musiał pobierać na dysk żadnego dedykowanego klienta – w Generals pogramy także na telefonach i tabletach. Do gry nie jest wymagane tworzenie osobnego konta, gracze mogą wykorzystać te utworzone wcześniej.

W ubiegłym roku zespół tworzący grę zaprezentował wersję Worlds of Tanks: Blitz na konsole, a także telefony i tablety, która szybko zdobyła sporą popularność. Nie wiadomo, czy eksperyment związany z grą karcianą się powiedziecie, ale baza potencjalnych graczy jest na tyle duża, że Wargaming ma szanse na sukces także i na tym polu. Czy Generals okaże się równie wciągające co zwykłe „czołgi”? Na wrażenia pierwszych użytkowników musimy jeszcze nieco poczekać. Desktopową wersję gry World of Tanks znajdziecie w bazie oprogramowania naszego serwisu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)