Wrocławskie studio T-Bull pracuje nad snajperską postapokaliptyczną grą mobilną

Wrocławskie studio T-Bull pracuje nad snajperską postapokaliptyczną grą mobilną

Wrocławskie studio T-Bull pracuje nad snajperską postapokaliptyczną grą mobilną
22.09.2015 12:23

O studiu T-Bull Nową Warszawą. Studio ogłosiło właśnie pracę nad kolejną produkcją – tym razem będzie to gra snajperska.

350143005577144257

O samej grze wiadomo jak dotąd niewiele. Będzie to produkcja na urządzenia mobilne, która ma ukazać się na przełomie roku 2015 i 2016. Oferować ma rozrywkę opartą na popularnej w ostatnich latach formule gry snajperskiej, wzbogacając ją o realizm i atrakcyjną oprawę graficzną. Deklaruje to Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel i główny dyrektor operacyjny T-Bull:

Z naszą nową produkcją stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż dotychczas. Zależy nam na tym, żeby gra snajperska, nad którą pracujemy, konkurowała z najlepszymi produkcjami w swojej kategorii.
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dotychczas udostępniono jedynie rysunki koncepcyjne gry, które pozwalają stwierdzić, że fabularnie gra będzie osadzone w realiach postapokaliptycznych. Obecność na obrazkach zarówno upadłej Statuy Wolności, jak i azteckich piramid może sugerować, że w nowej grze T-Bull gracz będzie miał możliwość odwiedzenia co najmniej kilku miejsc położonych na terenie dzisiejszych Stanów Zjednoczonych.

350143005577471937

Ponadto, podobnie jak w przypadku Top Speed, T-Bull pracuje nad dopracowaną fabułą. Zachęceni sukcesem Top Speed twórcy (grę pobrano około miliona razy), mają zamiar zdobyć jeszcze większą popularność. Niestety nie pokusili się oni o ujawnienie tytułu gry, ani tego, jak zrealizowana na urządzeniach mobilnych z ekranami dotykowymi zostanie koncepcja gry snajperskiej, która kojarzy się zazwyczaj ze sterowaniem myszką.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)