Wrzesień będzie kolorowy (w świecie urządzeń mobilnych)

Wrzesień będzie kolorowy (w świecie urządzeń mobilnych)

24.08.2012 14:00

Wszystko wskazuje na to, że każdy liczący się na rynku gracz stara się zdążyć pokazać swoje nowości przed kolejnym iPhone'em (i być może mniejszym iPadem). Motorola, Nokia, a teraz również Amazon rezerwują sobie terminy poprzedzające zaplanowaną na 12 września konferencję firmy Apple.

5 września zobaczymy nowe modele telefonów Nokii z systemem Windows Phone 8 (o 9:30 czasu lokalnego w Nowym Jorku). Tego samego dnia w tym samym mieście będzie miało miejsce główne wydarzenie tego dnia — konferencja Motoroli i operatora sieci komórkowych Verizon — którego gwiazdą będzie prawdopodobnie telefon Drod RAZR HD. Przynajmniej tego dnia dziennikarze nie będą musieli dużo podróżować.

Obraz

Do grona dołączył Amazon, który rozesłał dziś zaproszenia na konferencję prasową 6 września w Los Angeles. Gigant zakupów przez Internet planuje zapewne pokazać światu następcę tabletu Kindle Fire (według plotek 10-calowy tablet multimedialny), a może nawet własny telefon

Natłok nowości prawdopodobnie nie będzie jednak korzystny. 12 września już nikt nie będzie pamiętał o kolorowych nowych Nokiach, udoskonaleniach w systemie Windows Phone 8, oszałamiających osiągach Droid RARZ HD czy wejściu nowego gracza na rynek smartfonów. Świat będzie wtedy mówił tylko o tym, że kabel do kolejnego iPhone'a ma mniejszą wtyczkę. Może lepiej by było gdyby zamiast bombardować nas nowościami Nokia, Amazon i Motorola poszli w ślady Google'a, który przeniósł Google I/O na termin po WWDC Apple'a. Promocji Nexusa 7 wcale to nie zaszkodziło.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)