Wsparcie Apple dotarło do Polski. Aplikacja pomoże umówić się z serwisem

Wsparcie Apple dotarło do Polski. Aplikacja pomoże umówić się z serwisem

Wsparcie Apple dotarło do Polski. Aplikacja pomoże umówić się z serwisem
14.06.2018 10:30, aktualizacja: 14.06.2018 17:35

Firma Apple wprowadziła na polski rynek kolejną usługę. W App Store znajdziemy już aplikację Apple Support, dzięki której możemy skorzystać ze wsparcia Apple. Aplikacja jest dostępna po polsku i pozwala skontaktować się z serwisami w naszym kraju.

Aplikacja Apple Support służy do rozwiązywania problemów z urządzeniami Apple i kontem Apple ID. Jeśli napotkamy problem, możemy skorzystać z bazy wiedzy. Aplikacja daje wygodny dostęp do artykułów, które mogą pomóc nam samodzielnie rozwiązać wiele problemów i poznać lepiej urządzenia.

Obraz

Po zalogowaniu na konto Apple ID zobaczymy na nim wszystkie skonfigurowane urządzenia oraz swoje konto. Mamy tu możliwość sprawdzenia zakresu gwarancji każdego z urządzeń osobno, a w razie problemów wybrać uszkodzenie z bazy i skontaktować się z serwisem. Na liście można szybko znaleźć popularne uszkodzenia i problemy z Apple ID. Po tym aplikacja znajdzie najbliższy serwis (jeśli ma uprawnienia do położenia) i umożliwi łatwy kontakt. W krajach, w których działają sklepy Apple Store, naprawy w nich także będą brane pod uwagę.

Obraz

Aplikacja daje możliwość kontaktu z obsługą klienta lub telefonicznie po wybraniu preferowanego serwisu. Można też zamówić rozmowę ze wsparciem w dogodnym terminie. W niektórych przypadkach pokazane zostaną najbliższe dostępne terminy kontaktu z obsługą. Umówienie się jest bardzo łatwe, ale aplikacja może przydać się także bardziej zaawansowanym użytkownikom w poszukiwaniu nowych informacji.

Obraz

Aplikację Wsparcie Apple znajdziecie w naszej bazie programów. Warto mieć ją pod ręką na wszelki wypadek.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)