Wunderlist 3.0 dla Androida, iOS i OS X to jeszcze lepsze zarządzanie naszymi zadaniami

Wunderlist 3.0 dla Androida, iOS i OS X to jeszcze lepsze zarządzanie naszymi zadaniami

Wunderlist 3.0 dla Androida, iOS i OS X to jeszcze lepsze zarządzanie naszymi zadaniami
Paweł Piskurewicz
01.08.2014 10:16, aktualizacja: 01.08.2014 11:58

Wunderlist to popularna platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań. Dzięki dostępności na wiele różnych urządzeń oraz prostemu i intuicyjnemu interfejsowi zdążyła zjednać sobie spore grono użytkowników. Wraz z najnowszą wersją 3.0 otrzymają oni nie tylko odświeżony interfejs, ale także sporo nowych opcji w tym synchronizację w czasie rzeczywistym oraz łatwiejsze udostępnianie list.

Wunderlist - The home of the world's lists

Tym co rzuca się w oczy już na początku jest nowa szata graficzna. Autorzy idąc z duchem czasu i panującymi trendami zbliżyli ją to płaskich interfejsów systemów mobilnych oraz desktopowych. Jedną z większych zalet Wunderlist jest jego dostępność na różne platformy. Aplikacje na systemy desktopowe, mobilne, wtyczki do przeglądarek oraz bardzo dobry klient www. Wszystkie one otrzymują nowy wygląd. W drodze jest też wersja na Windows Phone 8 (w przeciwieństwie do edycji iOS i Androida ma otrzymać nieco zmieniony interfejs) oraz Windows 8 modern. Ta ostatnia ma zastąpić tradycyjną aplikację desktopową, która to została ukryta na stronie pobierania oraz nie otrzymała aktualizacji do wersji 3.0

Obraz

Zmiany zaszły także w działaniu aplikacji. Od teraz nasze zapiski możemy synchronizować pomiędzy urządzeniami w czasie rzeczywistym. A przynajmniej tak zapewniają autorzy, podczas testów opcja ta działała bardzo wybiórczo. Kolejną nowością są listy publiczne. Stworzone przez nas zadania możemy udostępniać jako specjalną stronę www. Przycisk dodaj do Wunderlist pozwala w szybki sposób zaimportować taką listę do naszej bazy.

Obraz

Użytkownicy wersji darmowej otrzymali wreszcie możliwość pełnego komentowania notatek przy których współpracują. Dodatkowo wersja mobilna doczekała się możliwości tagowania. To tylko część nowości. Autorzy chwalą się blisko 60 poprawkami i zmianami jakie przynosi nowa wersja.

Obraz

Niezmiennie aplikacja dostępna jest za darmo. Jeżeli komuś przypadnie do gustu, jest też możliwość wykupienia wersji pro. Wraz z aktualizacją do 3.0 możliwości darmowej edycji zwiększyły się, umacniając Wunderlist na pozycji jednej z najlepszych platform do zarządzania zadaniami. Aplikację dla Androida oraz iOS możecie pobrać z naszej bazy. Edycja dla OS X jest dostępna w sklepie App Store.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)