Wyciekł Skype dla Windows 8 i RT

Wyciekł Skype dla Windows 8 i RT

17.08.2012 11:20

Fakt, że Microsoft pracuje nad Skype dla Windowsa 8 i RT nie jest żadnym zaskoczeniem. Na Twitterze znalazł się zrzut ekranu aplikacji, który prezentuje nowości oraz pozwala wyobrazić sobie interfejs aplikacji na tablecie z najnowszym systemem Microsoftu.

Obraz

O ile można o takich rzeczach pisać na podstawie zrzutu ekranu, nowa odsłona Skype ma korzystać z paska bocznego do wyświetlania historii rozmów i zmian statusów. Ulubione kontakty będzie można przypinać jako kafelki, użytkownik będzie również miał dwie możliwości płacenia za rozmowy telefoniczne wykonane przez Skype — na bieżąco lub jako miesięczny abonament. Oczywiście rozmowy głosowe i wideo, są tu najważniejsze, ale według osób, które miały do czynienia z aplikacją również prowadzenie czatu tekstowego jest przyjemnym doświadczeniem, głównie dzięki bardzo czytelnej reprezentacji wypowiedzi (każdy rozmówca ma inne tło).

Kolejne zrzuty ekranu z aplikacji można znaleźć na Neowin, którego redakcja miała okazję przetestować aplikację. Ich zdaniem interfejs jest szybki, prosty w obsłudze i przyjazny palcom.

Aplikacja jest oznaczona jako preview, możliwe więc, że wkrótce pojawi się wersja poglądowa dostępna publicznie, którą każdy będzie mógł przetestować. Microsoft w odpowiedzi na pytania utrzymuje, że nie ma w tej chwili nic do zaprezentowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)