Wyciekł wczesny build SP1 dla Windows 7

Wyciekł wczesny build SP1 dla Windows 7

Redakcja
07.04.2010 11:17

Niedawno na swoim blogu Microsoft ujawnił kilka szczegółów na temat dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows 7. Ostatnio w serwisach wymiany plików pojawił się wczesny build tej aktualizacji.

Build ten oznaczony jest jako 6.1.7601.16537.amd64fre.win7.100327-0053. Nieoficjalnie mówi się, że jest to pierwsza wersja beta przygotowywanej aktualizacji, skompilowana 27 marca. Microsoft jak na razie nie potwierdził tych domysłów. Udostępniony dodatek po pobraniu jest od razu gotowy do instalacji - nie jest konieczne wypalanie bądź montowanie go wirtualnym napędzie. Jak zauważył redaktor serwisu GeekSmack, sama instalacja przebiega dużo szybciej w porównaniu z podobnymi aktualizacjami dla poprzednich wersji Windows.

Microsoft zaznaczył, że pierwszy dodatek Service Pack dla Windows 7 będzie przede wszystkim zestawem poprawek zwiększającym niezawodność systemu. Warto wspomnieć, że jego jak najszybsze wydanie jest dla korporacji bardzo istotne, gdyż wielu klientów wdrożenie nowego systemu opóźnia do momentu wydania dla niego pierwszego Service Packa.

Oficjalna wersja beta aktualizacji ma pojawić się już w czerwcu. Wszyscy zainteresowani będą mogli pobrać ją dwa miesiące później. Data publikacji finalnej wersji dodatku Service Pack 1 dla Windows 7 jest nieznana, można jednak domyślać się, że pojawi się on pod koniec bieżącego roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)