Wyciekły zdjęcia Moto G: odświeżony wygląd i czytnik linii papilarnych?

Wyciekły zdjęcia Moto G: odświeżony wygląd i czytnik linii papilarnych?

Wyciekły zdjęcia Moto G: odświeżony wygląd i czytnik linii papilarnych?
18.04.2016 16:11

Smartfony Moto z serii G cieszą się od lat niezmienną popularnością. Jest tak przede wszystkim z powodu niezawyżonej ceny oraz niezmodyfikowanej przez producenta wersji Androida preinstalowanej na tych urządzeniach. Od premiery trzeciej generacji Moto G minęło już wiele miesięcy, a dziś pojawiły się już pierwsze przecieki prezentujące wygląd oraz nową funkcję nadchodzącej czwartej odsłony.

Źródło: nwe.fr
Źródło: nwe.fr

Zdjęcia nowego Moto G zostały serwisu 9to5google.com ma być relatywnie duży, co miałoby potwierdzać wcześniejsze plotki, że Lenovo zaprezentuje w tym roku dwa warianty Moto G różniące się wielkością wyświetlacza.

Wygląda na to, że Lenovo zrezygnowało w końcu z nietrafionego pomysłu na wzornictwo polegającego na umieszczaniu na przedniej części dwóch identycznych osłon na mikrofon i głośnik. W poprzednich seriach taka decyzja skutkowała tym, że dopiero po odblokowaniu wyświetlacza, użytkownik zdawał sobie sprawę, że trzyma smartfona odwrotnie. Na tylnej części obudowy znalazł się aparat o nieznanej dotąd rozdzielczości wraz z dwiema diodami oraz nieśmiertelne logo Motoroli.

Źródło: nwe.fr
Źródło: nwe.fr

Zrezygnowano także z desenia na tylnej, zapewne wymiennej, części obudowy, którą można zamówić spersonalizowaną dzięki serwisowi Moto Maker. Wciąż nie zapowiada się, aby wkrótce udostępniono możliwość korzystania z niego Polakom, ale może się to zmienić jeszcze w tym roku. Premiery nowej Motoroli G możemy spodziewać się w trzecim kwartale tego roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)