Wyciekły zrzuty ekranu Androida 4.3

28.06.2013 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sieci pojawiły się zrzuty ekranu nie wydanego jeszcze systemu Android 4.3. Na blogu Sam Mobile można znaleźć grafiki przedstawiające system na Samsungu Galaxy S4 (GT-I9505G) w wersji z procesorem Qualcomm Snapdragon, firmowanej przez Google, która została zaprezentowana podczas tegorocznego Google I/O. Jeśli Samsung pracuje już z tym systemem, możemy przypuszczać, że pozostali partnerzy także mają do niego dostęp i niebawem pojawią się aktualizacje.

Zrzuty ekranu nie mówią wiele o systemie. Prezentują one, poza informacjami o telefonie i systemie, jedynie nową aplikację do obsługi aparatu, którą też już widzieliśmy. Znajdziemy tu możliwość robienia zdjęć HDR, korektę ekspozycji, ustawienia lampy błyskowej, a do wszystkich opcji można będzie łatwo dostać się z każdego miejsca ekranu. Najprawdopodobniej jest to ta sama aplikacja, która znalazła się w „czystym” Androidzie 4.2.2 przeznaczonym dla Galaxy S4 i HTC One w wersji z Google Play i na sławnym Nexusie 4 z Androidem 4.3, którego znalazł na targach w Tajlandii jeden z członków XDA. Działanie aplikacji można zobaczyć na filmie z targów.

Obraz

Na podstawie poprzednich przecieków możemy domyślać się, że w Androidzie 4.3 znajdzie się wsparcie dla technologii Bluetooth Smart, co potwierdziła Bluetooth Special Interest Group. Technologia ta ma pozwolić kompatybilnym urządzeniom na komunikacje z zegarkami typu Pebble w sposób pozwalający znacząco oszczędzać energię.

Plotki mówią o wydaniu Androida 4.3 10 lipca, razem z białą wersją Nexusa 4.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)