x-kom nie żartuje. Tadeusz Drozda doradza czego słuchać i jaki sprzęt wybrać

x‑kom nie żartuje. Tadeusz Drozda doradza czego słuchać i jaki sprzęt wybrać

x-kom nie żartuje. Tadeusz Drozda doradza czego słuchać i jaki sprzęt wybrać
x-kom nie żartuje. Tadeusz Drozda doradza czego słuchać i jaki sprzęt wybrać
Redakcja
30.09.2019 16:55

Sieć sklepów x-kom atakuje YouTube'a z pomocą Tadeusza Drozdy. Dyżurny Satyryk Kraju i twórca programu „Śmiechu Warte” wystąpił w kampanii promocyjnej x-komu.

Kampania już ruszyła. Przed filmami z wybranego zakresu tematów zobaczymy komentarz pana Tadeusza i zachętę, by złożyć w x-komie komputer do grania lub kupić lepsze słuchawki. Przed teledyskami satyryk ponarzeka na jakość współczesnego hip-hopu, a przed grami na Minecrafta.

W sumie x-kom i Tadeusz Drozda nagrali 20 takich urywków, poruszających różne tematy. Będą emitowane przez tydzień przed filmami o grach, przed polską muzyką (w tym disco polo) i przed filmami wybranych YouTuberów. Kampania ruszyła 30 września i będzie trwała przez 7 dni.

Tadeusz Drozda wyjaśnia o co chodzi z tym x-komem

Dlaczego Tadeusz Drozda?

Wybór Tadeusza Drozdy do tej kampanii ma sporo sensu, jeśli przypomnicie sobie program „Śmiechu warte”. Satyryk słusznie twierdzi, że stworzył w latach dziewięćdziesiątych pierwszy polski YouTube… tylko jeszcze o tym nie wiedział.

„W programie Śmiechu Warte pokazywaliśmy śmieszne upadki, wypadki, niezdarne, urocze zwierzaki. Ludzie przesyłali nam swoje nagrania na VHS-ach, które potem puszczaliśmy w telewizji. Co niedzielę przyciągaliśmy przed telewizory 15 milionów widzów. Większość youtuberów o takich wynikach może tylko pomarzyć. Dlatego zdecydowałem się na ten projekt z x-komem, gdzie komentuję najpopularniejsze obecnie treści na YouTubie” – komentuje Tadeusz Drozda.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (77)