x-kom.pl i mobilne granie z Huawei na IEM Expo. Konkurs! #ESLOne

x-kom.pl i mobilne granie z Huawei na IEM Expo. Konkurs! #ESLOne

x-kom.pl i mobilne granie z Huawei na IEM Expo. Konkurs! #ESLOne
Krzysztof Fiedor
25.02.2018 12:31, aktualizacja: 27.02.2018 15:22

Kolejna ekspozycja obok której trudno przejść obojętnie to przestrzeń sygnowana logo x-kom.pl. Częstochowski sklep internetowy na czas trwania ESL One połączył swoje siły z marką Huawei. Razem z chińskimi potentatem x-kom promuje mobilne granie. Swoje możliwości możecie sprawdzić na najnowszych produktach z serii Huawei P10. Dla odwiedzających przygotowano też możliwość zakupu sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Co ciekawe, nie tylko Huawei ale takich tuzów gamingowych akcesoriów jak Logitech Roccat i Razer.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W mobilnej strefie sprawdzicie urządzenia Huawei w tytułach takich jak Fifa 18, Heartstone czy wyścigi Need for Speed i Trafic Rider. Dzisiaj do późnych godzin popołudniowych, będą też organizowane turnieje, w których do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Macie też szansę wziąć udział w quizie na temat wiedzy o produktach Huawei. Nie zabraknie też przybliżenia smartfonu jako monitora aktywności fizycznej. Dla zasiedziałych graczy prezenterzy przybliżą aplikacje, a także zaangażują odwiedzających do aktywności na scenie. Na najsprawniejszych czekają atrakcyjne upominki. W przerwach pomiędzy konkursami, można wziąć udział w ciekawych panelach dyskusyjnych, choćby o fenomenie gry Heartstone.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W strefie zakupów możecie nabyć sprzęt Huawei ,Logitech, Roccat i Razer w cenach niższych niż na co dzień w sklepie. Sprawdźcie koniecznie ceny popularnych smartfonów. Obniżki sięgają kilkudziesięciu procent.

Konkurs!

Wraz ze sklepem x-kom.pl i marką Huawei przygotowaliśmy zabawę dla zarejestrowanych czytelników portalu. Wystarczy napisać w komentarzu, jaką grę chciałbyś zobaczyć na urządzeniach mobilnych i dlaczego. Dla 5 najciekawszych wypowiedzi mamy rewelacyjne nagrody. To zestaw Huawei Gift Box, w którego składzie znalazł się powerbank, selfie stick, kabel USB i przejściówka microUSB-USB C.

Obraz

Na odpowiedzi czekamy do 6 marca (wtorek) do godziny 23.59. Wyniki opublikowane zostaną 8 marca. Powodzenia!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (91)