AndroidMultimediaOdtwarzacze muzykiXenoAmp
XenoAmp ikona

XenoAmp1.221 changa

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

XenoAmp jest nieszablonowym darmowym odtwarzaczem muzyki, który z łatwością odtworzy każdy plik muzyczny. Aplikacja nie przypomina swoim wyglądem innych programów tego typu, co z pewnością sprawia, że warto się nią zainteresować.

Główną część odtwarzacza stanowi okrąg, którym steruje się muzyką. Za pomocą kilku prostych gestów możliwe jest przewinięcie utworu, zmiana głośności lub tzw. equalizera, czyli ustawień dotyczących natężenia poszczególnych tonów. XenoAmp z łatwością radzi sobie z pobieraniem słów piosenek. Autor zadbał także o obsługę protokołu sieciowego, przez który aplikacja łączy się z komputerem lub innymi urządzeniami dostępnymi w sieci domowej. Program posiada dziesiątki ustawień, które zmieniają jego wygląd lub szereg innych opcji związanych z obsługą plików audio. Dużym plusem jest bardzo zabawna lokalizacja na język polski.

XenoAmp jest zdecydowanie aplikacją, którą warto zainstalować na swoim urządzeniu. Mimo dość skomplikowanego sterowania, do którego z czasem można się przyzwyczaić. Jest to program nieszablonowy, a wśród odtwarzaczy muzycznych jest to naprawdę duża zaleta.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentssuukk
Liczba pobrań380
Data aktualizacji10 sty 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
XenoAmp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)