Xiaomi Mi Band 1s to inteligentna opaska za zaledwie 60 zł

Xiaomi Mi Band 1s to inteligentna opaska za zaledwie 60 zł

Xiaomi Mi Band 1s to inteligentna opaska za zaledwie 60 zł
09.11.2015 15:31, aktualizacja: 09.11.2015 15:51

Chiński producent Xiaomi chce zdominować nie tylko rynek smartfonów, ale także urządzeń wearables. Pomóc mu może w tym najnowsza smartopaska – Mi Band 1s, która ma wszystko, aby stać się prawdziwym hitem. Została ona wyceniona na zaledwie około 60 złotych.

Firma Xiaomi wydając smartopaskę Mi Band obrała taką samą taktykę jak w przypadku smartfonów – atrakcyjny wyląd i spore możliwości w niskiej cenie. Takie podejście przyniosło efekty, Mi Band sprzedała się w ponad 10 milionach sztuk, czyniąc z Xiaomi trzecią co do wielkości firmą produkującą urządzenia wearables.

Obraz

Nowa opaska Xiaomi – Mi Band 1s może sprzedać się jeszcze lepiej, stając się jednym z najlepiej sprzedających się urządzeń wearables. Do tego oczekiwanego ogromnego sukcesu przyczyni się cena, Mi Band 1s została wyceniona na około 60 złotych. To naprawdę mało, konkurencja potrafi być kilkukrotnie droższa, nie oferując przy tym nic więcej. Jeśli już jesteśmy przy oferowanych funkcjach, to smartopaska Xiaomi potrafi mierzyć naszą aktywność fizyczną, zliczać kroki, a także monitorować sen. To nie koniec, w poprzedniej wersji brakowało pulsometru, natomiast w Mi Band 1s producent zdecydował się na zastosowanie odpowiedniego sensora. Za 60 złotych otrzymujemy więc smartopaskę, która możliwościami monitorowania organizmu nie odstaje od kosztujących ponad tysiąc złotych smartwatchy.

Mi Band 1s nie posiada jednak wyświetlacza, więc dostęp do wszystkich zgromadzonych danych mamy wyłącznie z poziomu sparowanego urządzenia. Opaska wspiera Androida i iOS. Posiada ona certyfikat IP67, a więc możemy ją zanurzyć w wodzie na maksymalnie 30 minut. Sprzedaż w Chinach rozpocznie się 11 listopada.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)