Xiaomi Mi6 będzie... brzydki? Do Samsunga Galaxy S8 mu daleko

Xiaomi Mi6 będzie... brzydki? Do Samsunga Galaxy S8 mu daleko

11.04.2017 11:52

W ciągu ostatnich dni dość dobrze poznaliśmy Xiaomi Mi6, czyli smartfon mający być konkurencją dla Samsunga Galaxy S8 czy LG G6. Trzeba zaznaczyć, że konkurencją znacznie tańszą. Właśnie doszło do kolejnego przecieku, tym razem poznaliśmy wygląd Mi6 – smartfon nie prezentuje się tak spektakularnie jak na wcześniejszych grafikach. Jest wręcz jest trochę nudny.

Wcześniejsze grafiki Mi6 prezentowały smartfon z wyjątkowo smukłymi ramkami i pozbawiony ramki dolnej. Oczywiście nie były to oficjalne zdjęcia, ale miały zapowiadać ogólne założenia wzornictwa nowego modelu. Nie można także, zapomnieć, że Xiaomi ma już spor doświadczenie w projektowaniu (niemal) bezramkowych urządzeń, czego efektem jest model Mi MIX.

Jednak zbyt piękny by być Mi6.
Jednak zbyt piękny by być Mi6.

Niestety, nowy topowy smartfon Xiaomi będzie znacznie bliższy swojemu poprzednikowi niż Samsungowi Galaxy S8. Ekran o przekątnej około 5,1 zostanie otoczony klasycznymi ramkami, na obecne standardy wręcz szerokimi. Nie zabraknie fizycznego przycisku, a także dwóch dodatkowych po jego bokach. Góra także pozostała szeroka, zobaczymy na niej czujniki, głośnik, przednią kamerkę i możliwe, że także skaner tęczówki oka.

Wygląda dobrze, ale daleko mu do Samsunga Galaxy S8.
Wygląda dobrze, ale daleko mu do Samsunga Galaxy S8.

Xiaomi Mi6 został już złapany w benchmarku, czego efektem jest poznanie specyfikacji jego mocniejszej wersji. W sprzedaży będzie dostępna jeszcze słabsza i tańsza edycja, różniąca się wyłącznie wydajnością. Zainteresowani? Premiera już 19 kwietnia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)